Аюрведа: традиційна індійська медицина | Shambala Wellness Club

Аюрведа: традиційна індійська медицина для збереження здоров’я і довголіття

Аюрведа: традиційна індійська медицина, яка має за мету забезпечити здоров’я і довголіття шляхом балансу тіла, розуму та духу. Ця давньоіндійська система медицини має в собі багатий арсенал методів, включаючи дієтичну терапію, фітотерапію, йогу та самопізнання.

Аюрведа вважає, що здоров’я – це гармонічний баланс між тілом, розумом та духом. Ця система медицини вивчає індивіда в цілому, зокрема його фізіологічні, психологічні та соціальні аспекти. Аюрведичний лікар розглядає людину як унікальну особистість і встановлює діагноз, спираючись на баланс трьох енергетичних принципів – вата, пітта та капха.  Вадья, тобто лікар аюрведи, засновує свої призначення на унікальному досвіді та знаннях, успадкованих від попередніх поколінь. Він враховує конституцію пацієнта, стан його організму, природні ритми та розуміння психологічних аспектів хвороби.

Складові аюрведи – як покращити баланс емоційного та фізичного здоров’я

Одним з ключових аспектів аюрведи є самопізнання, відоме як “Свабхава”. Це розуміння своєї природи, властивостей, схильностей та здібностей. Це допомагає людині зберегти баланс і гармонію зі своїм оточенням, вибирати правильний спосіб життя, харчування та режим дня, що відповідають її конституції. Тобто, аюрведа, дає нам можливість пізнати своє тіло та душу без звернення до традиційної української медицини.

Традиційна індійська медицина для збереження здоров’я та довголіття належить до альтернативної медицини, оскільки вона пропонує інтегрований підхід до лікування, використовуючи природні методи без використання синтетичних ліків або хімічних речовин. Вона доповнює сучасну медицину, дозволяючи використовувати натуральні ресурси для профілактики та лікування різних захворювань.

Аюрведа: традиційна індійська медицина, яка включає в себе наступні ключові етапи:

  1. Дієтична терапія в аюрведі займає важливе місце. Вона враховує індивідуальні особливості організму та його потреби в певних продуктах. Аюрведа рекомендує різноманітні продукти, зокрема ті, що мають високу біологічну цінність та сприяють очищенню організму від токсинів.
  2. Фітотерапія – наступна важлива складова аюрведи. Використання лікарських рослин для профілактики та лікування різних захворювань є поширеним підходом в цій системі медицини. Аюрведичні препарати на основі природних рослин використовуються для відновлення рівноваги в організмі та зміцнення його природних захисних сил. Доведено, що рослинні компоненти біологічно-активних добавок (БАДів) більш корисні для організму.
  3. Йога – це ще одна важлива складова аюрведи. Вона допомагає забезпечити фізичну, розумову та емоційну гармонію. Йога включає різні фізичні вправи, дихальні техніки, медитацію та релаксацію, що допомагають покращити функції організму, знизити стрес, підвищити імунітет та сприяти загальному здоров’ю.

В Shambala Wellness Club аюрведа – це альтернативна медицина. Її основний принцип — лікувати не хворобу, а людину. На вибір представлені 5 програм: панчакармавідновлення опорно-рухового апарату, нормалізація роботи ШКТ, комплексна підготовка до вагітності та аюрведична корекція ваги.

Долучайтесь до нас в Instagram та Facebook!

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook