Масаж - розслабляючий та аюрведичний | Shambala Wellness Club

Відчуйте на собі дію аюрведичних розслабляючих масажів

Масаж набрав популярності ще в минулому столітті. Сам процес масажу має позитивний вплив на тіло та наш організм в цілому. Після проходження курсу чи навіть після одного масажу ми отримуємо колосальний результат – тіло розслабиться під час масажів і ми отримаємо не тільки фізичне, але і ментальне відновлення.

Існує багато видів масажу, до найпопулярніших відносять:

  • гігієнічний масаж;
  • лікувальний масаж;
  • реабілітаційний масаж;
  • спортивний масаж;
  • косметичний;
  • тайський масаж;
  • аюрведичний масаж.

Кожен з видів націлений на певну зону нашого тіла, промасажувавши яку, ми відчуємо полегшення. Масаж – це гарний спосіб для релаксації та відпочинку організму, навіть після одного відвідування Ви відчуєте спокій, розслабленість та емоційну рівновагу. Також масажі рекомендуються тим хто бореться з зайвою вагою, а в комплексі з обгортаннями – це взагалі 50% роботи на шляху до стрункості.

Що таке аюрведичний розслабляючий масаж та для кого він корисний?

Аюрведичні масажі та процедури прийшли до нас з Індії. Такий вид масажів вважається одним з найкорисніших та найкращих методів боротьби зі стресом, тривогами та навантаженнями. Головна ціль аюрведичного масажу – відновити правильний перебіг “життєвої енергії”. До плюсів таких масажів також відносять: налагодження сну, покращення настрою, збільшення життєвої енергії та покращення роботи суглобів.

Терапії та масажі в Shmbala Wellness Club проводяться справжніми спеціалістами, після наших масажів Ви відчуєте гарний настрій та щастя, це також і один зі способів перезавантаження в такі складні для кожного з українців часи.

Людям, які відчувають емоційне вигорання та спустошення ідеально підійде масаж всього тіла, який називається Абхьянга. Під час цього масажу використовують лікувальні та цілющі трави та не роблять різких рухів. Плавне масажування сприяє відновленню емоційного фону, а приємні аромати лікувальних трав заспокоюють голову та нервову систему.

Масаж голови – ідеальний варіант для тих, кому потрібно зняти напругу в м’язах та відновити енергетичні вібрації тіла. Під час масажу відбувається безпосередній вплив на наші чутливі точки, які стимулюють роботу всього організму. Масаж голови корисний при тривалих стресах. В комплексі з масажем голови радимо також і спробувати, а надалі й постійно робити масаж обличчя.  Даний вид масажу активізує кровообіг, покращує тонус та еластичність шкіри. Рекомендується всім хто, відчуває хронічну втому та живе в стресі.

Спробуйте кожен з видів масажів і Ви відчуєте покращення. Ви відчуєте як сили повертаються до Вашого тіла, а душа наповнюється позитивними емоціями.

Слідкуйте за нами в Instagram – @shambala_wellnessclub!

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook