Турбота про тіло з detox - що це і навіщо? | Shambala Wellness Club

Не відкладайте турботу про себе на потім. Знайдіть час і проведіть digital detox в Shambala

Як часто в шаленому темпі подій ми забуваємо про себе. Життя набирає обертів щодня: робота, родина, турбота про дітей та рідних займають від 80 до 100% нашого часу. Коли ж турбуватися про себе?

Практичного кожного дня ми виконуємо цілий ряд обов’язків та справ, які стосуються нашого повсякденного життя та турбуємося про наших рідних. Часто забуваємо про себе, не думаємо про те, що їмо, не приділяємо час тілу, забуваємо про спорт. Стреси стали постійними гостями в нашому тілі, адже на фоні війни страх та переживання посилилися. Саме тому, якісний відпочинок стане першою сходинкою на шляху до любові про себе. Так – саме любові. Адже турбота про своє тіло та душу – це найвища міра любові до свого організму.

Які симптоми вказують на перенавантаження нашого організму?

Перевтома та стрес мають негативний вплив на наше тіло та емоційний стан. Вам обов’язково потрібен відпочинок за містом якщо Ви відчуваєте:

  • емоційне виснаження;
  • апатію;
  • фізичну втому;
  • проблеми зі сном;
  • маєте тьмяну шкіру та сині кола під очима;
  • порушення обміну речовин;
  • поганий настрій та депресивний стан.

Всі ці симптоми – це перші дзвіночки тіла про те, що воно потребує уваги та турботи. Стрес та навантаження, якщо їх не знімати та не давати собі відпочити приводять до хвороб та розладів. Ми розклеюємося та втрачаємо вогник в очах, стаємо замкнутими в собі та втрачаємо жагу до життя. Що допоможе?

Спа день Київ, лазня Київ, спа вихідні Київ, детокс – чарівна паличка для емоційного відновлення. Турбота про себе.

Емоційний відпочинок від всіх проблем, навантажень та страхів – це перше що потрібно зробити, якщо Ви відчули симптоми описані вище. Коли наш мозок перенавантажений думками та стресами, нам важко зібратися та працювати ефективно, тому саме час обрати спосіб відпочинку та бронювати собі вихідні, після яких Ви будете наче “нова копієчка”.

Один із варіантів – відпочинок у спа. Два дні релаксу, тепла, тиші та смачної їжі. Можна провести час наодинці, а можна і разом з коханою людиною. Стосунки в даній ситуації також вийдуть на новий рівень, адже спільний відпочинок допоможе повернутися до романтики.

Програма детокс допоможе глибоко очистити організм та посприяє його відновленню. Користування спа-зоною, масажі, триразове аюрведичне харчування та інші процедури подарують Вам ковток свіжого повітря в ці складні часи. А природа та Десна допоможуть розслабитися думкам, адже краса навколо змушує нас бачити її всюди. Ви й не помітите, як захочете проводити більше часу на свіжому повітрі навіть після відпочинку.

Піклуйтеся про себе, любіть себе, а в Shambala Wellness Club Вам в цьому допоможуть!

Слідкуйте за нами в Instagram – @shambala_wellnessclub!

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook