Здоровий спосіб життя - корисна звичка назавжди | Shambala Wellness Club

Здоровий спосіб життя – корисна звичка назавжди

Здоровий спосіб життя – це процес довжиною в життя, неможливо рік дотримуватися правил харчування, режиму сну, займатися спортом, а потім все це закинути та залишатися в тому ж стані, що і раніше. Здоровий спосіб життя це основа, яка має стати звичкою, звісно, що корисною, та завдяки якій Ви зможете продовжити молодість тіла та душі на довгі роки. Існує багато інформації про те, як вести здоровий спосіб життя, яких правил дотримуватися в харчуванні та  звичках, скільки пити води та як відпочивати. Емоційне здоров’я також є важливою складовою нашого життя, важливо тримати баланс, бути стійким до стресів та негараздів, а також давати собі та своєму розуму можливість перезавантажитися, відпочити та відновитися. Поради з приводу відновлення емоційного здоров’я ми вже давали Вам раніше, тому оновити цю інформацію в пам’яті Вам допоможе наша стаття. І якщо Ви вирішили, що “мій вибір здоровий спосіб життя”, то пам’ятайте – це має бути назавжди. І почати ми радимо з вибору програми в Shambala Wellness Club – адже тільки у нашому комплексі під Києвом, на березі Дністра та серед прекрасної природи Ви зможете налаштуватися на основи здорового способу життя, зрозумієте як слухати та, головне, як чути свій організм.

Вегетаріанство – за чи проти

Про те, яку їжу готують в нашому комплексі та як ми поєднуємо різні види смаку ми вже розповідали раніше, отже, сьогодні пропонуємо поговорити про вегетаріанство. Пам’ятаємо, що харчування – це наша основа, адже з продуктів ми отримуємо необхідні мінерали, вітаміни та поживні речовини, саме продукти насичують нас енергією та дають нашому тілу сили рухатися вперед. Правильне харчування, при якому Ви використовуєте Еко продукти та враховуєте біологічні основи здорового способу життя дають великий результат, елементарно – навіть шкіра стає чистіша та еластичніша, не так видніються зморшки та і колір шкіри завжди рівний та гарний.

Що таке вегетаріанство? Вживання рослинної їжі є не тільки повноцінним харчуванням, але і попереджає ризик виникнення різних хвороб. Дослідження вказують, що вегетаріанці мають нижчі ризики появи серцево-судинних захворювань, надмірної ваги та ожиріння, деяких видів раку. Вегетаріанське харчування включає в себе вживання здорового рослинного раціону – фруктів, овочів, насіння, горіхів, зелені та бобових. Відмова від продуктів тваринного походження та вживання недостатньої кількості вітамінів не приведе до бажаного результату та відмінного здоров’я, Ви навпаки будете відчувати слабкість, дратівливість та сонливість. Тому, збалансоване харчування вегетаріанців – це свідомий вибір, і якщо Ви не полюбляєте овочі чи зелень, то у Вас можуть виникнути проблеми з раціоном.

Харчування в Shambala Wellness Club – це ціла культура та мистецтво – меню вегетаріанське, відсутній алкоголь та кава, адже вона є збудником нервової системи, ми використовуємо натуральні спеції, розроблені доктором аюрведи. Запрошуємо Вас у найкращий оздоровчий заклад України, в самому серці нашої держави, під Києвом. Ми допоможемо Вашому тілу та душі відновити рівновагу та розпочати новий, здоровий етап життя.

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook