Інфраструктура комплексу | Shambala Wellness Club

Інфраструктура комплексу

Засновники Shambala Wellness Club, бажаючи створити найбільш гармонійне місце для оздоровлення, відпочинку та ментального розвитку людини, звернулися за допомогою до найдавнішої науки Васту Шастра (прабатько давньокитайської науки Фен-Шуй). Васту – це знання про те, як правильно спланувати та облаштувати простір відповідно до законів природи.

Плануючи побудувати заміський клуб, засновники Shambala насамперед задумалися про те, в якій стороні світу, відносно міста Києва, він буде розташований. І найкращим напрямком для цього став північний схід, де панує планета Юпітер. Добробут, оптимізм та здатність до самосвідомості – ось щедрі дари цієї доброзичливої планети небесного пантеону. Першоелемент Води, що переважає в цьому напрямку, сприяє накопиченню енергії, дає імпульс до очищення на фізичному та духовному рівнях.

Місце будівництва було вибрано на березі чистої та швидкоплинної річки Десни, яка відома своїми лікувальними властивостями та великим вмістом йоду. І в’їзд, і вхід в Shambala Wellness Club знаходяться зі східного боку, що, згідно з наукою Васту, є найкращим напрямком для входу енергії до приміщення. Велика кількість масивних вікон і відкритий простір у східному секторі території дає можливість променям сонця проникати в будівлю, даруючи радість і процвітання всім, хто в ній знаходиться.

Корпус будівлі має правильну прямокутну форму та ідеально зорієнтований щодо сторін світу, що забезпечує гармонійний перебіг енергій та сприятливий вплив планет на всі сектори простору. При будівництві комплексу були використані натуральні матеріали, які представляють першоелемент Землі. Спокій, умиротворення, впевненість у завтрашньому дні – такими настроями пронизаний простір, що має «міцне коріння».

Слід згадити про таке поняття, як Брахмастан. Це – центральна частина будь-якого простору, яке є основним місцем входу енергій. Коли центр відкритий і ні чим не захаращений, приміщення безперешкодно наповнюється енергією, яка гармонійно поширюється на всі його куточки. У Шамбалі Брахмастан реалізований у вигляді великого холу, осяяного природним світлом спеціальних стельових вікон – це своєрідний «енергетичний реактор» комплексу. Проявлений тут першоелемент Ефіру дає енергію розширення, легкості та натхнення. Звучання ж мантр та приємних мелодій посилюють цей ефект, очищуючи простір та заспокоюючи розум.

Також, у центральній зоні в Shambala розташовані йога-зал та два конференц-зали. Здавна було прийнято організовувати збори та проводити заходи на центральних площах міст та у центральних залах приміщень. Такі місця знаходяться в обителі планет Юпітера та Сонця, де дуже сприятливо здійснювати соціальну діяльність, проводити навчання, займатися самопізнанням і наповнюватися життєвими силами.

Головний ресторан комплексу знаходиться у північно-західному секторі будівлі, яким керує Місяць – планета матерій, яка відповідає за годування та харчування в цілому. У цьому секторі переважає першоелемент Повітря, завдяки чому їжа добре засвоюється, а гості завжди відчуватимуть легкість у їжі та спілкуванні.

Wellness-бар та масажні кабінети спа-зони знаходяться у південно-східному секторі, яким опікується планета Венера. Приємні відчуття в тілі, краса та насолоди є парафією цієї планети. А сучасний дизайн та легка музика посилюють її вплив, дозволяючи всім гостям відчути комфорт та відпочити.

Вдалим рішенням стало і розташування в південно-східному секторі котельні, що стоїть окремо. Тут переважає першоелемент Вогню, природним чином даруючи тепло, гармонію та життєву енергію всьому комплексу.

Shambala є унікальним простором, створеним із дотриманням фундаментальних законів буття.

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook