Про SPA | Shambala Wellness Club

Про SPA

Якщо ви хочете відпочити, розслабитися та подбати про своє тіло — Shambala Wellness Club готовий запропонувати вам свої послуги. У нас ви зможете провести час з рідними та близькими, а також побути наодинці з собою. Ви можете обрати як денний відпочинок із користуванням spa-зоною та інфраструктурою комплексу, так і довші програми, в кожну з яких входять базові аюрведичні терапії та масажі, які зроблять вас спокійнішими, наповнять енергією та позбавлять від тривог.

SPA-процедури в SHAMBALA — це різноманітні терапії та масажі, які ми проводимо згідно з канонів аюрведи. У нас ви зможете спробувати  класичні східні масажні техніки, косметичні аюрведичні процедури, а також відомий у всьому світі масляний масаж абхянгам. Додатково, ви зможете розслабитися під час процедури широдхара та пропарити тіло у дерев’яній фітобочці сведана. Візьміть паузу та насолодіться дивовижним спокоєм у найкращих традиціях аюрведи.

Все, що вам потрібно для відновлення це обрати одну зі spa-програм в Shambala. Нашим  SPA-комплексом розроблено 11 spa-пакетів. Відвідування SPA в SHAMBALA – це не лише відпочинок, а й справжня терапія для шкіри й тіла загалом. Омолодження, зміцнення, зволоження та регенерація шкіри, масажні техніки – це лише невелика частина того, що можуть зробити наші фахівці, які регулярно проходять навчання та вдосконалюють свої навики, щоб запропонувати вам найвищу якість процедур.

Проведіть незабутній відпочинок в Shambala Wellness Club, і ви обов’язково захочете до нас повернутися! Адже наш SPA — це цілий комплекс незабутніх вражень та автентичних процедур.

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook