Shambala Wellness Day | Shambala Wellness Club

Shambala Wellness Day

Відновіть внутрішні ресурси! Одноденна програма Shambala Wellness Day закриє потреби в гарному відпочинку і відновленню власних сил. Вона розроблена таким чином, щоб не забирати багато вільного часу і, водночас, бути максимально ефективною. В її складі — базові аюрведичні ритуали, які діють на ваше тіло м’яко і делікатно. Результат цього — максимальне розслаблення та відновлення енергії.

ДО СКЛАДУ ПРОГРАМИ (1 ДЕНЬ) ВХОДИТЬ:

— пакет традиційних аюрведичних процедур (105 хв) у виконанні професійних масажистів. На вибір: масляний масаж всього тіла абх’янгам (75 хвилин) або масаж гарячими мішечками кіжи (75 хвилин), а також масаж голови або стоп (30 хвилин);

— обід із аюрведичних страв, а також авторський десерт від шеф-кухаря SHAMBALA Олександра Литвиненка

відвідування занять з йоги (сб, нд)

— користування SPA-зоною (басейн з гідромасажем і протитечією, циркулярний душ, хамам, фінська сауна (з вересня по квітень по п’ятницях та суботах), відкритий басейн* у літній період)

— користування тренажерним залом

— галотерапія (соляна кімната з іонізованним повітрям та кольоротерапією)

— користування зоною відпочинку на відкритому повітрі у літній період (площадка для занять йогою та медитацією, площадка для волейболу та бадмінтону). Є можливість орендувати велосипеди та палички для скандинавської ходьби

Подарунок від центру — чаювання в wellness-барі

ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ

6000 грн
Програми даної лінійки проводяться в SPA-блоці. Користування басейном дозволяється гостям віком від 10 років (у супроводі дорослих), банною зоною — від 16 років.
кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook