Про Wellness | Shambala Wellness Club

Про Wellness

Wellness (від «to be well» – «мати добре самопочуття» та «well-being» – «благополуччя») – це концепція здорового способу життя, заснована на поєднанні фізичного та ментального здоров’я, правильного харчування, розумних фізичних навантажень і відмови від шкідливих звичок. Вперше це поняття ввів у практику американський лікар Хальберт Данн (Dr. Holbert Dunn) у 1959 році. Він першим сформулював основні принципи філософії wellness:

  • рух;
  • розумова активність;
  • розслаблення та гармонія;
  • краса та догляд за тілом;
  • збалансоване харчування.

Головне завдання wellness – запобігання та профілактика хвороб, а також надання anti-age ефекту. Потреба зберігати активність та здоров’я за допомогою превентивних  заходів диктує саме суспільство: швидке збільшення кількості людей старшого віку щодо молоді змусило замислитися про те, як відстрочити вік та зберегти розумову та фізичну активність на довгі роки.

Wellness – це комплексне використання різних методик, що складаються з правильного підходу до харчування (вживання еко-продуктів), програм рухової активності, психологічного оздоровлення, відновлення після навантажень, косметологічних процедур та багато чого іншого.

Wellness – це філософія благополуччя людини в усіх сферах її буття: духовнiй, соціальнiй і фізичнiй. Той, хто живе згідно з філософією wellness – красивий, сповнений енергії, оптимістичний і бадьорий, незалежно від віку.

В Америці та Європі wellness швидко набув великої популярності у широких колах суспільства. В Україні дана практика є достатньо молодою, але популярність її збільшується з кожним днем.

На програмах Wellness в Shambala Wellness Club кожен ваш день буде включати в себе аюрведичні масажі, триразове збалансоване вегетаріанське харчування, галотерапію, користування інфраструктурою (спа-зона та тренажерний зал). Всі процедури спрямовані на те, щоб допомогти організму вивести шлаки та очиститись від токсинів.

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook