UA

Антистрес

SPA-програма «Антистрес» — перлина колекції Welness Club Shambala. У цьому spa-пакеті зібрані кращі індійські техніки і процедури, які покликані наповнити тіло блаженством, а душу — гармонією і спокоєм. “Антистрес” — вибір тих, хто хоче забути про все на світі, розслабитися, відновитися і трошки помедитувати.

  • абхьянга

Це не просто масаж! Абхьянга — це філософія. В основі цього аюрведичного масажу-промаслювання лежить дбайлива взаємодія з тілом, спрямована на оздоровлення всіх органів. Під час масажу, терапіст працює з теплими натуральними оліями, які розслаблюють тіло, позбавляють розум від нав’язливих думок і заземлюють нас.

  • масаж голови

Головна мета — зняття напруги в м’язах обличчя та шиї та очищення наших енергетичних каналів. Під час масажу йде безпосередній вплив на чутливі марма-точки, які стимулюють правильну роботу всього організму. Масаж голови, мочок вух і обличчя відмінно розслаблює, допомагає боротися з тривожним станом і безсонням.

  • масаж стоп

Протягом масажу активізуються точки — марми. Кожна з них відповідає за певні органи в тілі, а тому вплив на марми відіграє вагому роль в профілактиці захворювань. В Індії кажуть, що хвороба не може наблизитися до тих, хто робить масаж стоп на ніч. І це правда!

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Call-центр: с 09:00 до 18:00
Час роботи ресепшн: з 9:00 до 21:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 20:00
Час роботи басейну та SPA-зони: з 09:30 до 21:00

КОНТАКТИ

Підписатися на розсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку