Процедури для жінок та чоловіків | Shambala Wellness Club

Чи корисна лазня, баня та сауна для жінок та чоловіків?

Відпочинок за містом це завжди гарна ідея. Ви відриваєтеся від шуму міста та відпочиваєте душею та тілом. Відпочинок за містом = детокс. Детокс від новин, тривог, інтернету та постійної зайнятості. Баня цінується у всьому світі своєю користю для здоров’я душі та тіла. Також, баня Київ – це чудова профілактика захворювань. Лазневі процедури виганяють хвороби та стимулюють імунну систему, під час відвідування парилки з потом виходять шлаки та токсини з нашого організму. Отже, можна зробити висновок, під час програм детокс лазня є додатковим способом омолодження та відновлення організму. І навіть детокс для схуднення відгуки, про який дуже гарні, містить в собі відвідування лазні чи сауни.

Розберімося, яка ж різниця між сауною та лазнею. У чому різниця між цими двома видами лазень і чи по-різному вони впливають на людину?  Головним чином, баня Київ і сауна відрізняються наявністю пари. Лазні – парові, а сауни – сухоповітряні. Вологість в парній звичайної лазні зазвичай дорівнює 20-65%, а температура, як правило, досягає 90°C. Для сауни навпаки характерна дуже низька вологість (до 10%), але вища температура, що досягає 100°C.

Які теплові процедури є в Shambala Wellness Club?

Теплові процедури – це відвідування сауни чи лазні. В нашому комплексі за містом – є як нагрітися та відпочити. Отже, що ж ми пропонуємо:

1. В пакеті “Панчакарма”  ми пропонуємо відвідати хамам та фінську сауну. Хамам Київ – це традиційна турецька лазня. Унікальність хамаму полягає в тому, що вологість всередині 100 %, а температура 55 градусів. Батьківщина хамаму – Туреччина, де суспільне життя та побут обов’язково включали ритуал парення, та де хамами почали зводити. Хамам неймовірно корисний і для жінок, і для чоловіків, про це свідчать записи лікарів часів стародавньої Туреччини. Його відвідування прописували для підняття загального тонусу, при різних захворюваннях та слабкому імунітеті. Не менш корисним є хамам і для шкіри: природним шляхом видаляються відмерлі клітини епідермісу, розкриваються та очищаються від забруднень закупорені пори.

2. Фінська сауна з давніх-давен вважається способом оздоровлення та її можна відвідати під час відпочинку за містом. Гаряче і сухе повітря викликає найбільш активне потовиділення, що є відмінним способом виведення шлаків з організму. Висока температура посилює кровообіг і обмін речовин. При цьому підвищується загальний тонус, поліпшується кровообіг і знімається втома. Цілюще повітря парної впливає і на органи дихання, збільшуючи життєву місткість легенів. Відвідування сауни допоможе при ревматизмі, подагрі, незаразних шкірних захворюваннях, алергії, порушеннях менструального циклу, запаленні органів малого таза та ожирінні. Хороша фінська сауні це ще й гарний психологічний антистрес, під час відвідування ми відчуваємо розслаблення та відпускаємо думки з голови.

3. Соляна кімната – це один із методів фізіотерапії. У його основу покладено застосування штучно створеного мікроклімату, близького за параметрами до умов підземних соляних печер. Під час перебування в галокамері мікрочастинки солі проникають у найвіддаленіші відділи бронхіального дерева. Вони чинять імуномодулювальну, бронходренажну, протизапальну дії. Має соляна кімната протипоказання – не можна відвідувати її якщо у Вас гострі періоди хвороб, захворювання нирок, інтоксикація організму, підвищена температура тіла,  хронічна серцева недостатність, злоякісні пухлини або підозра на їх наявність, деякі системні захворювання.

Фітотерапія

Сучасна фітотерапія – це лікування за допомогою лікарських рослин, засноване як на застосуванні препаратів з цілих рослин, так і їхніх частин – коріння, листя, квітів, плодів та ін. Вона черпає свою мудрість з глибини століть, використовуючи знання європейської, арабської, тибетської, індійської, китайської традиційної медицини. Shanbala Wellness Club славиться своїми особистими фітопрепаратами та чаями, які включені в програми нашого відпочинку. Бажаєте оздоровитися? Завітайте до нас і ми гарантуємо Вам – Ви відпочинете на всі сто!

Приєднуйтесь до нас в Instagram – @shambala_wellnessclub!

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook