UA

Здорова спина

Складна взаємопов’язана система, що ми називаємо нашим тілом – це не просто набір внутрішніх органів. Лікування лише одного з них зазвичай не приносить потрібного результату. Тільки допомагаючи організму відновити втрачений баланс і комплексно підходячи до його оздоровлення, ми можемо очікувати дійсно глибокого і тривалого результату. Лікування спини в аюрведі проходить не як окрема процедура, а як ряд взаємодоповнюючих аюрведичних практик, спрямованих на відновлення здоров’я і омолодження організму. Хребет та кістки – це частини людського тіла, що відповідають за правильну поставу та здоровий організм. Чи є у вас захворювання хребта, які були клінічно діагностовані? Якщо так, чи шукаєте ви рішення? Аюрведа має одне з найбільш ефективних рішень щодо лікування проблем хребта, кісток та суглобів.

Звернувшись в Shambala Wellness Club, ви можете бути впевнені, що сертифіковані фахівці проведуть якісну діагностику проблеми і запропонують необхідний комплекс процедур для її вирішення. Наш курс «Здорова спина» розрахований на лікування таких поширених захворювань, як: спондилез хребта, остеоартрит, ревматоїдний артрит, утворення грижі та протрузий, «заморожене плече» (плечолопатковий періартрит, синдром Дюплея), «тенісний» лікоть, подагра і різновиди артриту. Процедури і натуральні препарати, які використовуються в рамках даної програми, допомагають запобігти дегенерації хребта та хрящів, вирівнюють поставу й знімають напругу в м’язах спини. Крім процедур і прийому натуральних препаратів, в рамках даної програми включені заняття йогою, яка допоможе усунути болі в спині та інших частинах тіла, а також розтягнутися та зміцнити м’язовий корсет.

Курс «Здорова спина» в Shambala Wellness Club включає в себе:
– консультації лікаря аюрведи;
– підготовчі, терапевтичні та відновлювальні процедури аюрведи (2-х годинний блок в день);
– користування spa-зоною (басейн з гідромасажем і протитечією, циркулярний душ, хамам, фінська сауна, відкритий басейн в літній період, соляна кімната);
– користування тренажерним залом;
– триразове вегетаріанське харчування, фіточаї;
– відвідування занять з йоги та пранаями;
– вечірні тематичні заходи;
– індивідуальні коригування плану оздоровлення;
– консультації сімейного лікаря західної медицини;
– прийом лікарських препаратів.

Важливо! Заїзд на програми – з 9.00, виїзд – до 20.00. Проживання оплачується додатково, згідно прайс-листу готелю.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Час роботи 08:00-20:00
Час роботи СПА 09:00-20:00

КОНТАКТИ

Підписатись на разсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Залишити заявку