UA

Здорова шкіра

Аюрведа успішно зарекомендувала себе в лікуванні різних захворювань, особливо проблем, пов’язаних зі шкірою. Баланс здоров’я внутрішніх органів і шкіри – це питання турботи і регулярного догляду за собою. В першу чергу, необхідно піклуватися про шкіру обличчя, так як на ньому розташовані всі п’ять органів почуттів. У Shambala Wellness Club ми доглядаємо за вашою шкірою з особливою увагою і турботою за допомогою цілющих трав, процедур із застосуванням натуральних інгредієнтів, очищення організму від токсинів і шлаків і, звичайно, здорового та збалансованого харчування.
Все розмаїття шкірних захворювань – псоріаз, екзема, дерматити і т. д. – в аюрведi класифікується згідно трьох дош. Доши (Пітта, Вата і Капха) – це біологічнi основи в тілі людини, що обумовлюють ті чи інші особливості організму, характер і конституцію.

Найчастіше, шкірні хвороби – це Пітта прояви, так як будь-яке запалення – це Пітта процес, але бувають задіяні і прояви Вата доши (сухість, лущення, що лікуються промаслюванням), та Капха доши: застійні явища, пухлини. У число факторів, що викликають схильність до шкірних захворювань, входять неправильне харчування, зловживання кислим, солоним або гострим, занадто важкою їжею, смаженим, солодкою або маслянистою їжею та алкоголем, а також несприятливі погодні умови, поганий догляд за шкiрою та використання косметичних засобів з вмістом хімії. Різні кислоти організму і «накопичення жовчі» в тканинах і органах ведуть до інфекцій. Проблеми зі шкірою – це показник інтоксикації організму, зокрема – неповного виведення жовчі через нормальні шляхи виділення. Токсини потрапляють в кров і «виходять через шкіру» у вигляді запалення.
Аюрведа усуває ці проблеми шляхом детоксикації та очищення зсередини, так як бореться не тільки з зовнішніми проявами, а й нейтралізує причину захворювання, захованого набагато глибше, ніж зовнішній шар шкіри. Аюрведичні методи лікування та засоби для шкіри допомагають відновити гарний колір обличчя, живлять шкіру, підсилюють кровообіг і сприяють детоксикації.

Курс «Здорова шкіра» в Shambala Wellness Club включає в себе:
– консультації лікаря аюрведи;
– підготовчі, терапевтичні та відновлювальні процедури аюрведи (2-годинний блок в день);
– користування spa-зоною (басейн з гідромасажем і протитечією, циркулярний душ, хамам, фінська сауна, відкритий басейн в літній період, соляна кімната);
– користування тренажерним залом;
– триразове вегетаріанське харчування, фіточаї;
– відвідування занять з йоги і пранаями;
– вечірні тематичні заходи;
– індивідуальні коригування плану оздоровлення;
– консультації сімейного лікаря західної медицини;
– прийом лікарських препаратів.

Важливо! Заїзд на програми – з 9.00, виїзд – до 20.00. Проживання оплачується додатково, згідно прайс-листу готелю.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Час роботи 08:00-20:00
Час роботи СПА 09:00-20:00

КОНТАКТИ

Підписатись на разсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Залишити заявку