UA

Комплексна підготовка до вагітності

Вважається, що здоров’ю майбутньої дитини шкодять страх, нервозність і стрес, так як все це також сприяє накопиченню токсинів. Ось чому при підготовці до вагітності дуже важливо позбутися від напруги, хвилювань, тривожності. Така підготовка до вагітності може значно підвищити шанси жінки на зачаття і народження здорової дитини. У цей час дуже важливо приділити увагу своєму здоров’ю та харчуванню, прислухатися до свого організму, відмовитися від шкідливих звичок і придбати корисні. А головне – позбутися стресу та спробувати стати щасливою. Заради майбутнього малюка! Всі терапії та препарати підбираються індивідуально лікарем аюрведи після діагностики і коригуються за потребою в процесі оздоровлення. За допомогою програми очищення організму підуть не тільки симптоми різних фізіологічних проблем, а й причини їх виникнення. Планування вагітності – відмінний привід почати вести здоровий спосіб життя!

Згідно з аюрведою, перед зачаттям подружжю необхідно завчасно очистити організм. Це необхідно у зв’язку з тим, що в перші 2,5-3 місяці вагітності плацентарний бар’єр ще не сформований. Отже, токсини з організму жінки потрапляють в організм майбутньої дитини. Крім того, в цей період молоді батьки повинні попрацювати над зміною своєї свідомості.Згідно з аюрведою, перед зачаттям подружжю необхідно завчасно очистити організм. Це необхідно у зв’язку з тим, що в перші 2,5-3 місяці вагітності плацентарний бар’єр ще не сформований. Отже, токсини з організму жінки потрапляють в організм майбутньої дитини. Крім того, в цей період молоді батьки повинні попрацювати над зміною своєї свідомості.

Підготовка до зачаття в Shambala Wellness Club за всіма канонами аюрведи включає в себе:

  • консультації лікаря аюрведи
  • індивідуальні коригування плану оздоровлення
  • підготовчі, терапевтичні та відновлювальні процедури аюрведи (105 хвилин в день)
  • прийом аюрведических фітопрепаратів
  • індивідуальне призначення аюрведических лікувальних масел для процедур
  • триразове аюрведичне харчування, фіточаї
  • користування SPA-зоною (басейн з гідромасажем і протитечією, циркулярний душ, хамам, фінська сауна, відкритий басейн в літній період, соляна кімната)
  • користування тренажерним залом
  • відвідування занять з йоги та пранаями
  • вечірні тематичні заходи

 

Програми даної лінійки проводяться в лікувальному блоці. Заїзд на програми — з 14.00, виїзд — до 12.00. * Користування басейном дозволяється гостям з 14 років, банною зоною — з 16 років. ** Проживання оплачується додатково згідно прайс-листа. Перед проходженням програми лінійки Ayurveda обов’язковим є заповнення опитувального листа та надання наступних УЗД: 1. УЗД органів черевної порожнини — не пізніше 3 місяців. 2. УЗД заочеревинного простору — не пізніше 3 місяців. 3. УЗД органів малого таза — не пізніше 1 року.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Call-центр: с 09:00 до 18:00
Час роботи ресепшн: з 9:00 до 21:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 20:00
Час роботи басейну та SPA-зони: з 09:30 до 21:00

КОНТАКТИ

Підписатись на разсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку