UA

Корекцiя фiгури

Давньоіндійське цілюще мистецтво аюрведи покликане збалансувати тіло та внутрішню енергію, а також полегшити хвороби. Втрата ваги або повернення до здорової маси тіла – природний бонус, що ви отримуєте від комплексних аюрведичних програм. Але як саме досягається це здорове схуднення та що для цього потрібно? Shambala Wellness Club може дати відповіді та запропонувати індивідуальну програму схуднення.

Систематичні порушення харчування та проблеми з надлишковою вагою дуже часто зустрічаються в наші дні. Це характеризується накопиченням жирових відкладень в організмі: постійне вживання жирної, смаженої їжі, а також малорухливий спосіб життя призводить до того, що зайві жири блокуються в різних каналах організму, а зайва вага викликає в свою чергу ряд метаболічних порушень, таких як гіпертонія, діабет, нерегулярне травлення тощо. Проблеми із зайвою вагою також можуть деструктивно впливати на нервову систему та емоційний стан. Ми пропонуємо комплексні рішення у питаннях схуднення та оздоровлення організму. Набагато простіше змінити свій спосіб життя, перебуваючи на програмі у Shambala Wellness Club, де всі навкруги задіяні у тому, щоб зробити ваше перебування комфортним та максимально корисним для вас та вашого тіла.

Курс «Корекція фігури» в Shambala Wellness Club включає в себе:
– консультації лікаря аюрведи;
– підготовчі, терапевтичні та відновлювальні процедури аюрведи (2-годинний блок в день);
– користування spa-зоною (басейн з гідромасажем і протитечією, циркулярний душ, хамам, фінська сауна, відкритий басейн в літній період, соляна кімната);
– користування тренажерним залом;
– триразове вегетаріанське харчування, фіточаї;
– відвідування занять з йоги і пранаями;
– вечірні тематичні заходи;
– індивідуальні коригування плану оздоровлення;
– консультації сімейного лікаря західної медицини;
– прийом лікарських препаратів.

Важливо! Заїзд на програми – з 9.00, виїзд – до 20.00. Проживання оплачується додатково, згідно прайс-листу готелю.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Час роботи 08:00-20:00
Час роботи СПА 09:00-20:00

КОНТАКТИ

Підписатись на разсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Залишити заявку