UA

Нормалізація роботи ШКТ

Здорове травлення – один із найважливіших аспектів в аюрведі. Якщо травна система працює добре і справно, багатьом захворюванням можна запобігти, а проблеми, що вже виникли, можливо усунути. Перетравлення їжі належним чином пов’язує нас з нею енергетично, а також з природою, яка дарує нам їжу. Це пояснює, чому збалансована дієта є важливим аспектом аюрведичного зцілення організму. Шлунково-кишковий тракт – це наша альтернативна нервова система, тому стреси та тривога так негативно відображаються на роботі травної функції. Перетравлення ідей, досвіду та емоцій є ключовою запорукою нашого загального самопочуття. Правильна кількість їжі та достатня кількість місця для її обробки забезпечують спокій, стійку нервову систему та надають ще безліч бонусів для здоров’я.

Що руйнує функцію кишечника? Нездорове харчування, що складається з переробленої їжі, рафінованих цукрів, борошна та надлишку алкоголю, а також погані харчові звички – все це може сприяти утворенню проблем з травленням. Крім того, хронічний стрес знищує здорові бактерії та дозволяє шкідливим бактеріям розмножуватися. Iснує багато різних проблем з травленням, але є кілька аюрведичних практик, які покращують роботу травної системи. Сучасна західна медицина погоджується, що здоров’я кишечника є життєво важливим для загального самопочуття. Лікарі та дослідники кажуть, що 70-80% нашої імунної системи залежить від здоров’я ШКТ. Запрошуємо у Shambala Wellness Club, де ви зможете отримати комплексне оздоровлення та профілактику проблем шлунково-кишкового тракту, збалансоване харчування, правильні фізичні вправи та процедури під наглядом кваліфікованих спеціалістів.

Програма «Нормалізація роботи ШКТ» в Shambala Wellness Club включає в себе:

  • консультації лікаря аюрведи
  • індивідуальні коригування плану оздоровлення
  • підготовчі, терапевтичні та відновлювальні процедури аюрведи (105 хвилин в день)
  • прийом аюрведических фітопрепаратів
  • індивідуальне призначення аюрведических лікувальних масел для процедур
  • триразове аюрведичне харчування, фіточаї
  • користування SPA-зоною (басейн з гідромасажем і протитечією, циркулярний душ, хамам, фінська сауна, відкритий басейн в літній період, соляна кімната)
  • користування тренажерним залом
  • відвідування занять з йоги та пранаями
  • вечірні тематичні заходи

Програми даної лінійки проводяться в лікувальному блоці. Заїзд на програми — з 14.00, виїзд — до 12.00. * Користування басейном дозволяється гостям з 14 років, банною зоною — з 16 років. ** Проживання оплачується додатково згідно прайс-листа. Перед проходженням програми лінійки Ayurveda обов’язковим є заповнення опитувального листа та надання наступних УЗД: 1. УЗД органів черевної порожнини — не пізніше 3 місяців. 2. УЗД заочеревинного простору — не пізніше 3 місяців. 3. УЗД органів малого таза — не пізніше 1 року.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Call-центр: с 09:00 до 18:00
Час роботи ресепшн: з 9:00 до 21:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 20:00
Час роботи басейну та SPA-зони: з 09:30 до 21:00

КОНТАКТИ

Підписатись на разсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку