UA

Відновлення опорно-рухового апарату

Складна взаємопов’язана система, що ми називаємо нашим тілом – це не просто набір внутрішніх органів. Лікування лише одного з них зазвичай не приносить потрібного результату. Тільки допомагаючи організму відновити втрачений баланс і комплексно підходячи до його оздоровлення, ми можемо очікувати дійсно глибокого й тривалого результату. Лікування спини в аюрведі проходить не як окрема процедура, а як ряд взаємодоповнюючих аюрведичних практик, спрямованих на відновлення здоров’я та омолодження організму. Хребет та кістки – це частини людського тіла, що відповідають за правильну поставу та здоровий організм. Чи є у вас захворювання хребта, які були клінічно діагностовані? Якщо так, чи шукаєте ви рішення? Аюрведа має одне з найбільш ефективних рішень щодо лікування проблем хребта, кісток та суглобів.

Звернувшись в Shambala Wellness Club, ви можете бути впевнені, що сертифіковані фахівці проведуть якісну діагностику проблеми та запропонують необхідний комплекс процедур для її вирішення.

Наш курс «Відновлення опорно-рухового апарату» розрахований на лікування таких поширених захворювань, як: спондилез хребта, остеоартрит, ревматоїдний артрит, утворення грижі та протрузий, «заморожене плече» (плечолопатковий періартрит, синдром Дюплея), «тенісний» лікоть, подагра й різновиди артриту. Процедури та натуральні препарати, які використовуються в рамках даної програми, допомагають запобігти дегенерації хребта та хрящів, вирівнюють поставу й знімають напругу в м’язах спини. Крім процедур і прийому натуральних препаратів, в рамках даної програми включені заняття йогою, яка допоможе усунути болі в спині та інших частинах тіла, а також розтягнутися та зміцнити м’язовий корсет.

Курс «Відновлення опорно-рухового апарату» в Shambala Wellness Club включає в себе:

  • консультації лікаря аюрведи
  • консультації сімейного лікаря західної медицини
  • індивідуальні коригування плану оздоровлення
  • підготовчі, терапевтичні та відновлювальні процедури аюрведи (105 хвилин в день)
  • прийом аюрведических фітопрепаратів
  • індивідуальне призначення аюрведических лікувальних масел для процедур
  • триразове аюрведичне харчування, фіточаї
  • користування SPA-зоною (басейн з гідромасажем і протитечією, циркулярний душ, хамам, фінська сауна, відкритий басейн в літній період, соляна кімната)
  • користування тренажерним залом – відвідування занять з йоги та пранаями
  • вечірні тематичні заходи

Важливо! Програма проводиться у лікувальному блоці. Заїзд на програми – після 14.00, виїзд – до 12.00. Користування басейном дозволяється відвідувачам з 12 років, банною зоною – з 16 років. Проживання оплачується додатково згідно прайс-листу.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Час роботи ресепшн: з 8:00 до 20:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 19:30
Час роботи басейну та SPA-зони: з 10:00 до 20:30

КОНТАКТИ

Підписатися на розсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку