UA

Відновлення опорно-рухового апарату

Складна взаємопов’язана система, що ми називаємо нашим тілом – це не просто набір внутрішніх органів. Лікування лише одного з них зазвичай не приносить потрібного результату. Тільки допомагаючи організму відновити втрачений баланс і комплексно підходячи до його оздоровлення, ми можемо очікувати дійсно глибокого й тривалого результату. Лікування спини в аюрведі проходить не як окрема процедура, а як ряд взаємодоповнюючих аюрведичних практик, спрямованих на відновлення здоров’я та омолодження організму. Хребет та кістки – це частини людського тіла, що відповідають за правильну поставу та здоровий організм. Чи є у вас захворювання хребта, які були клінічно діагностовані? Якщо так, чи шукаєте ви рішення? Аюрведа має одне з найбільш ефективних рішень щодо лікування проблем хребта, кісток та суглобів.

Звернувшись в Shambala Wellness Club, ви можете бути впевнені, що сертифіковані фахівці проведуть якісну діагностику проблеми та запропонують необхідний комплекс процедур для її вирішення. Наш курс «Відновлення опорно-рухового апарату» розрахований на лікування таких поширених захворювань, як: спондилез хребта, остеоартрит, ревматоїдний артрит, утворення грижі та протрузий, «заморожене плече» (плечолопатковий періартрит, синдром Дюплея), «тенісний» лікоть, подагра й різновиди артриту. Процедури та натуральні препарати, які використовуються в рамках даної програми, допомагають запобігти дегенерації хребта та хрящів, вирівнюють поставу й знімають напругу в м’язах спини. Крім процедур і прийому натуральних препаратів, в рамках даної програми включені заняття йогою, яка допоможе усунути болі в спині та інших частинах тіла, а також розтягнутися та зміцнити м’язовий корсет.

Курс «Відновлення опорно-рухового апарату» в Shambala Wellness Club включає в себе:

  • консультації лікаря аюрведи
  • індивідуальні коригування плану оздоровлення
  • підготовчі, терапевтичні та відновлювальні процедури аюрведи (105 хвилин в день)
  • прийом аюрведических фітопрепаратів
  • індивідуальне призначення аюрведических лікувальних масел для процедур
  • триразове аюрведичне харчування, фіточаї
  • користування SPA-зоною (басейн з гідромасажем і протитечією, циркулярний душ, хамам, фінська сауна, відкритий басейн в літній період, соляна кімната)
  • користування тренажерним залом – відвідування занять з йоги та пранаями
  • вечірні тематичні заходи

Програми даної лінійки проводяться в лікувальному блоці. Заїзд на програми — з 14.00, виїзд — до 12.00. * Користування басейном дозволяється гостям з 14 років, банною зоною — з 16 років. ** Проживання оплачується додатково згідно прайс-листа. Перед проходженням програми лінійки Ayurveda обов’язковим є заповнення опитувального листа та надання наступних УЗД: 1. УЗД органів черевної порожнини — не пізніше 3 місяців. 2. УЗД заочеревинного простору — не пізніше 3 місяців. 3. УЗД органів малого таза — не пізніше 1 року.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Call-центр: с 09:00 до 18:00
Час роботи ресепшн: з 9:00 до 21:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 20:00
Час роботи басейну та SPA-зони: з 09:30 до 21:00

КОНТАКТИ

Підписатись на разсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку