UA

Аюрведичний масаж тіла (локальний)

Марми — тонкі енергетичні канали в нашому тілі. Коли їх робота блокується, наш організм дає збій. Щоб уникнути цього і забезпечити безперервний рух Прани (енергії життя) по нашому тілу, ми розробили комплекс локальних аюрведичних масажів. Вони знімуть м’язові блоки в тілі і поліпшать рух енергії по марма-каналам.

Аюрведичний масаж спини

Має приголомшливий лікувальний ефект! Під час масажу зміцнюється м’язовий корсет, посилюється циркуляція крові, прибираються м’язові затиски, вирівнюється постава і полегшується біль у хребті.

Аюрведичний масаж стоп

Чудовий спосіб профілактики багатьох захворювань. Все тому, що на наших стопах налічується понад 70 000 нервових закінчень, які відповідають за здоров’я всіх органів і систем організму. Масаж стоп покращує обмін речовин, прискорює кровообіг, знімає біль і набряки в ногах. Він дуже корисний при плоскостопості та вальгусній деформації стопи.

Аюрведичний масаж голови

Покращує кровообіг, завдяки чому краще засвоюються корисні речовини з цілющих масел, які зміцнюють і стимулюють ріст волосся, надають йому здорового і гарного виду. Лікувальна дія масажу направлена на усунення головних болів, стресових і тривожних станів, поліпшення якості сну.

Аюрведичний масаж живота

Наші тераписті застосовують індійську техніку масажу, яка дозволяє цілісно оздоровити весь організм. Масаж виконується м’яко і дбайливо. Його головне завдання — поліпшити перистальтику кишечника, секрецію печінки і підшлункової залози, що благотворно позначиться на всьому процесі травлення.

Аюрведичний масаж рук

Перешкоджає відкладенню солей і є чудовою профілактикою ряду захворювань. Наприклад, артриту або артрозу. Крім цього, масаж знімає хворобливі відчуття в зап’ястях, активізує приплив лімфи, покращує венозний кровоток і усуває оніміння в кінчиках пальців.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Call-центр: с 09:00 до 18:00
Час роботи ресепшн: з 9:00 до 21:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 20:00
Час роботи басейну та SPA-зони: з 09:30 до 21:00

КОНТАКТИ

Підписатися на розсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку