UA

Балі

Балі — райський острів з яскравими звичаями і незрівнянним дозвіллям! Час в ньому йде якимось особливим ходом. Тут надзвичайна атмосфера спокою і духовності, яку ми перенесли в Welness Club Shambala. Запрошуємо на spa-пакет «Балі», щоб, нарешті, підняти завісу таїнства і пірнути в екзотику цього острова. Балі — райський острів з яскравими звичаями і незрівнянним дозвіллям! Час в ньому йде якимось особливим ходом. Тут надзвичайна атмосфера спокою і духовності, яку ми перенесли в Welness Club Shambala. Запрошуємо на spa-пакет «Балі», щоб, нарешті, підняти завісу таїнства і пірнути в екзотику цього острова. Балі — райський острів з яскравими звичаями і незрівнянним дозвіллям! Час в ньому йде якимось особливим ходом. Тут надзвичайна атмосфера спокою і духовності, яку ми перенесли в Welness Club Shambala. Запрошуємо на spa-пакет «Балі», щоб, нарешті, підняти завісу таїнства і пірнути в екзотику цього острова.

  • Балійський масаж

Ви відчуєте як тіло поринає у relax-хвилі, а думки стають легкими і світлими. Завдяки поєднанню тайських і аюрведичних технік, під час масажу йде глибока праця із м’язами, що одразу ж налаштовує на відпочинок та зняття напруги.

  • Сведана

Наш терапіст познайомить вас з незвичайною процедурою — Сведана. Якщо коротенько, то це пропарювання тіла в дерев’яній бочці (аналог сауни). Для оздоровчого ефекту ми додаємо до пару натуральні масла та трави.

  • Скраб з рисових зерен

Ми вибираємо якісні рисові зернятка, які подрібнюємо безпосередньо перед процедурою. Завжди використовуємо дрібний чи середній помел, який дбайливо і нетравматично очистить вашу шкіру від ороговілих клітин та вирівняє її рельєф.

  • Обгортання з морських водоростей

Це WOW-ефект! Процедура допомагає в корекції ваги і зменшенні вираженості «цитрусової скоринки». Це відмінний вибір, якщо стоїть завдання підвищити тонус шкіри і глибоко її зволожити.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Call-центр: с 09:00 до 18:00
Час роботи ресепшн: з 9:00 до 21:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 20:00
Час роботи басейну та SPA-зони: з 09:30 до 21:00

КОНТАКТИ

Підписатися на розсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку