UA

Балійський масаж

Ви знали, що перші згадки про балійський масаж відносяться до VIII століття нашої ери? Правда, тоді він був доступний лише членам королівської сім’ї. Зараз традиційний балійський масаж може дозволити собі кожен. Це кращий спосіб зняти стрес, прибрати напругу з м’язів і відновити внутрішню енергію.

Починається масаж завжди зі ступень, потім рухи йдуть вгору, вздовж корпусу і плавно повертаються назад. Ми працюємо не просто з тілом, ми працюємо з енергетичними меридіанами, завдяки яким вивільнюється заблокована енергія і знімається загальна напруга. Наші терапісти працюють великими пальцями обох рук і долонями. Сам процес масажу включає в себе безліч елементів: поплескування, розтягування і м’які натискання. В Shambala Wellness Club цей вид масажу практикують майстри з Індії. Вони мають багаторічний досвід і знають всі нюанси цієї процедури. Балійський масаж проводиться з використанням натуральних масел. При наявності алергії на будь-яке з них ми рекомендуємо заздалегідь попередити нас про це.

Найчастіше ми використовуємо цей вид масажу для зняття емоційної напруги, але терапія несе і лікувальний ефект. Масаж допомагає в боротьбі з головними болями, мігренню, розладами сну. Він знімає м’язові спазми і артралгії, ефективен в лікуванні радикулітів, хронічної серцевої недостатності, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, остеохондрозів і ряду інших захворювань.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Call-центр: с 09:00 до 18:00
Час роботи ресепшн: з 9:00 до 21:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 20:00
Час роботи басейну та SPA-зони: з 09:30 до 21:00

КОНТАКТИ

Підписатися на розсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку