UA

Панчакарма

Панчакарма — це глибокий процес очищення, який дозволяє тілу позбутися токсинів на всіх рівнях, включаючи кров, лімфу, стінки кровоносних судин, м’язи та всі органи. Назва «панчакарма» походить від двох санскритських слів: «панча» — «п’ять» і «карма» — дія. Багато захворювань сучасної людини викликано токсинами, які призводять до неправильного травлення, стресу, недосипання, тривоги, втрати концентрації, передчасного старіння, хвороб серця, діабету, гіпертонії, раку, неврологічних розладів, хронічної втоми, остеопорозу, сексуальних розладів, алергії. Панчакарма використовує комплекс терапевтичних процедур, які призначаються в певному порядку, щоб сприяти виведенню токсичних речовин з організму найбезпечнішим та найшвидшим способом, завдяки чому органiзм самовiдновлюється.

Панчакарма має значення не тільки як процедура детоксикації, вона також ефективна як профілактичний захід для зміцнення здоров’я, схуднення, посилення дії омолоджуючих лікарських засобів, як профілактичне або ціленаправлене очищення організму перед вагітністю. Панчакарма, як одна із складових аюрведичної медицини, успішно зарекомендувала себе в оздоровленні опорно-рухового апарату, серцево-судинної, нервової, травної та інших систем організму. Процедури панчакарми, що проводяться в Shambala Wellness Club, спрямовані на:
– підвищення загального тонусу;
– омолодження організму;
– профілактику передчасного старіння;
– нормалізацію ваги;
– посилення імунітету.

Панчакарма успішно застосовується при:
– безсонні, стресах;
– емоційному вигоранні;
– мігрені, захворюваннях нервової системи;
– порушеннях обміну речовин;
– алергічних захворюваннях;
– порушеннях шлунково-кишкового тракту;
– захворюваннях суглобів і хребта;
– захворюваннях верхніх дихальних шляхів;
– шкірних захворюваннях;
– гінекологічних та урологічних захворюваннях.

Згiдно з аюрведою, людина народжується з певним і властивим тільки їй співвідношенням дош: Вати, Пітти і Капхи (пракріті). Саме цим унікальним балансом визначаються особливості людини, риси характеру, схильності, переваги, а також його сильні та слабкі сторони. Так як протягом життя харчування, звички та вік людини змінюються, пракрiтi порушується, у зв’язку з чим виникають різні захворювання. Знання про доши та їх функції в організмі дозволяє лікарю розпізнати хворобу, виявити її першопричину та приступити до ефективного лікування, уникаючи і не допускаючи появи клінічних симптомів. Аюрведа допомагає визначити початкове співвідношення дош в організмі та відновити їх баланс за допомогою процедур панчакарми. Сьогодні навіть сучасна традиційна медицина стверджує, що тривалість життя визначається на 30% генетикою та 70% вибором способу життя. Процедури панчакарми застосовуються не тільки для лікування різних захворювань, але і для їх профілактики. Людям, здоров’я яких не викликає побоювань, панчакарма рекомендується для загального зміцнення організму та очищення його від шлаків. Сезонні процедури панчакарми допомагають запобігти респіраторним захворюванням, властиві перехідним періодам. Для пiдтримки імунітету аюрведа рекомендує проводити очіщувальні терапії до трьох разів на рік у зміну пір року. Результативнiсть програми значною мірою залежить від тривалості, тому ми рекомендуємо проходження мінімум двотижневого курсу панчакарми.

Курс «Панчакарма» в Shambala Wellness Club включає в себе:
– консультації лікаря аюрведи;
– підготовчі, терапевтичні та відновлювальні процедури аюрведи
(2-х годинний блок в день);
– користування spa-зоною (басейн з гідромасажем і протитечією, циркулярний душ, хамам, фінська сауна, відкритий басейн в літній період, соляна кімната);
– користування тренажерним залом;
– триразове вегетаріанське харчування, фіточаї;
– відвідування занять з йоги та пранаями;
– вечірні тематичні заходи;
– індивідуальні коригування плану оздоровлення;
– консультації сімейного лікаря західної медицини;
– прийом лікарських препаратів.

Важливо! Заїзд на програми – з 9.00, виїзд – до 20.00.
Проживання оплачується додатково, згідно прайс-листу готелю.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Час роботи 08:00-20:00
Час роботи СПА 09:00-20:00

КОНТАКТИ

Підписатись на разсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Залишити заявку