Харчуватися правильно | Shambala Wellness Club

Як харчуватися правильно та з користю для здоров’я?

Основа нашого гарного самопочуття та відмінного здоров’я проста – збалансована їжа, дотримання водного балансу, фізична активність та гарні емоції. Як тримати баланс між цими пунктами та залишатися щасливими і харчуватися правильно? На допомогу прийдуть оздоровчі програми. Що може бути краще ніж якісне відновлення та відпочинок зі смачною їжею та чистою водою? Правильно, краще може бути тільки оздоровлення в SHAMBALA Wellness Club. Раніше ми уже розповідали Вам про те що наша вода – це Вода з власної артезіанської свердловини, яка несе велику користь для здоров’я та організму. Тому сьогодні поговорімо про харчування в нашому ресторані, про меню та страви.

Ресторан в SHAMBALA Wellness Club

Здорова їжа – це здорове тіло. Погодьтеся, що коли ми слідкуємо за харчуванням, то не відчуваємо важкості у шлунку, маємо приплив сил та енергії, легко прокидаємося вранці та маємо гарний настрій. Наше аюрведичне меню підтвердження тому, що корисна та здорова їжа – це смачно та ситно. Поєднання смаків та інгредієнтів дає Вам можливість насолодитися кулінарними шедеврами, які наситять організм корисними мікроелементами та вітамінами.

Яка ж концепція нашого аюрведичного меню?

Уявіть, що на одній тарілці у Вас лежить відразу 6 різних смаків – солодке, солоне, кисле, гірке, гостре та терпке. А тепер уявіть, як правильно підібране співвідношення цих інгредієнтів та спецій, перетворюють страву в суперсмачну та поживну, яка допоможе якісно засвоювати корисні речовини та вітаміни й позитивно впливати на Ваш фізичний стан. Аюрведичне харчування – це також про використання спецій. Наші унікальні пряні суміші роблять страви запашними та неймовірно смачними, а також допомагають збалансувати доші.  Нагадуємо, що ми практикуємо вегетаріанське харчування, від якого Ви ніколи не відчуватимете важкості. В нашому закладі відсутня можливість випити алкоголь або каву (яка є збудником центральної нервової системи та посилює дисбаланс дош), натомість ми пропонуємо гостям кавовий напій на основі цикорію.

Харчуватися правильно з нами.

Для всіх відвідувачів та гостей SHAMBALA Wellness Club доступні restaurant menupool menu  та wellness menu. У нас Ви зможете спробувати натуральні десерти та печені фрукти. Ми подаємо страви з яєць, які є неймовірно смачними та поживними. Також практикуємо використання молока, яке має сприятливий вплив на організм. У випадку нестерпності лактози, ми можемо замінити на кокосове молоко.

Ми піклуємося про здоров’я своїх відвідувачів і саме тому, готуємо найсмачнішу та найкориснішу їж у в нашому ресторані з меню à la carte.

Запрошуємо Вас на якісний відпочинок та відновлення сил до SHAMBALA Wellness Club.

Долучайтесь до нас в Instagram та Facebook!

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook