Здорове харчування в комплексі | Shambala Wellness Club

Як харчуватися правильно та з користю для здоров’я?

Основа нашого гарного самопочуття та відмінного здоров’я проста – збалансована їжа, дотримання водного баансу, фізична активність та гарні емоції. Як тримати баланс між цими пунктами та залишатися щасливими? На допомогу прийдуть оздоровчі програми. Що може бути краще ніж якісне відновлення та відпочинок з смачною їжею та чистою водою? Правильно, краще може бути тільки оздоровлення в SHAMBALA Wellness Club. Раніше ми уже розповідали Вам про те що наша вода – це Вода з власної артезіанської свердловини, яка несе велику користь для здоров’я та організму. Тому сьогодні давайте поговоримо про харчування в нашому ресторані, про меню та страви.

Ресторан в SHAMBALA Wellness Club

Здорова їжа – це здорове тіло. Погодьтеся, що коли ми слідкуємо за харчуванням, то не відчуваємо важкості у шлунку, маємо приплив сил та енергії, легко прокидаємося вранці та маємо гарний настрій. Наше аюрведичне меню підтвердження тому, що корисна та здорова їжа – це смачно та ситно. Поєднання смаків та інгредієнтів дає Вам можливість насолодитися кулінарними шедеврами, які наситять організм корисними мікроелементами та вітамінами.

Яка ж концепція нашого аюрведичного меню?

Уявіть, що на одній тарілці у Вас лежить відразу 6 різних смаків – солодке, солоне, кисле, гірке, гостре та терпке. А тепер уявіть, як правильно підібране співвідношення цих інгредієнтів та спецій, перетворюють страву в супер-смачну та поживну, яка допоможе якісно засвоювати корисні речовини та вітаміни і позитивно впливати на Ваш фізичний стан. Аюрведичне харчування – це також про використання спецій. Наші унікальні пряні суміші роблять страви запашними та неймовірно смачними, а також допомагають збалансувати доші.  Нагадуємо, що ми практикуємо вегетеріанське харчування, від якого Ви ніколи не відчуватимете важкості. В нашому закладі відсутня можливість випити алкоголь або каву (яка є збудником центральної нервової системи і посилює дисбаланс дош), наомість ми пропонуємо гостям кавовий напій на основі цикорію.

Для всіх відвідувачів та гостей SHAMBALA Wellness Club доступні restaurant menupool menu  та wellness menu. У нас Ви зможете спробувати натуральні десерти та печені фрукти. Ми подаємо страви з яєць, які є неймовірно смачними та поживними. Також практикємо використання молока, яке має сприятливий вплив на організм. У випадку непереносимості лактози, ми можемо замінити на кокосове молоко.

Ми піклуємося про здоров’я своїх відвідувачів і саме тому, готуємо найсмачнішу та найкориснішу їж у в нашому ресторані з меню à la carte.

Запрошуємо Вас на якісний вдпочинок та відновлення сил до SHAMBALA Wellness Club.

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook