Як відновити емоційне здоров’я? | Shambala Wellness Club

Як відновити емоційне здоров’я?

Стреси, навантаження, хронічна втома — це все приводить до погіршення не тільки фізичного здоров’я, але і до емоційного вигорання, яке негативно впливає на наш організм та тіло.

Синдром емоційного вигорання несе за собою наступні наслідки:

  • перевтома та безсоння, які негативно впливають на процеси відновлення нашого організму, адже, якщо Ви не спите, відповідно, організм не відпочиває та не відновлюється;
  • хронічна втома — постійно хочеться спати та лежати, немає сили на рутину та продуктивність знижується майже до нуля;
  • порушення обміну речовин — як наслідок, з’являється зайва вага, з якою потім потрібно боротися;
  • зміни настрою, які завжди супроводжуються виплескуванням емоцій в надмірній кількості, що негативно впливає на емоційне здоров’я.

Ми в Shambala Wellnes Club віримо, що відновити емоційне здоров’я без ліків та антидепресантів можливо. Як результат, Ви зможете зняти рівень тривоги, розслабитися, налагодити внутрішні процеси та домовитися зі своїм тілом про те, що для нього краще та корисніше.

Оздоровлення без ліків. Міф чи правда?

Якщо раптом, Ви відчули емоційне вигорання або один із симптомів вказаних вище, то не потрібно нервуватися та картати себе, адже емоція – це наша реакція на ті чи інші події, які відбуваються. На гормональному рівні, та чи інша емоція підкріплюється певним біохімічним процесом в нашому організмі.

Що ж допоможе справитися зі стресом та перевтомою? Як допомогти собі без ліків та лікарів? Розгляньмо способи емоційного відновлення детальніше.

Для того, щоб підвищити працездатність ми повинні бути в гармонії з тілом та душею. Якісний сон, правильне харчування, тиша, відпочинок наодинці та гарний настрій — саме ці дії приводять до душевної рівноваги та заспокоєння розуму.

Ви любите йогу?

Чи знаєте для чого вона потрібна? Чи пробували ви колись займатися цим видом практик?

Йога – це система психопрактики, духовна, ментальна та фізична практика для зміни свідомості, тіла та психіки. В нашій акційній програмі ранкова йога та дихальні вправи (пранаяма) — це чарівна паличка для Вашого ментального та фізичного здоров’я. Приймаючи аюрведичні препарати Ви зможете насолодитися цілим комплексом вітамінів та мінералів для доповнення вегетаріанського харчування, яке ми пропонуємо.

Чи любите Ви масаж?

Одним із давніх способів розслабити тіло та розум був і є масаж. В сучасному світі є достатньо велика кількість видів масажу. Що пропонуємо ми?

Для максимального розслаблення та відновлення в наших акційних програмах ми практикуємо наступні види масажу:

  • масаж тіла мішечками кіжи з сіллю
  • масаж всього тіла
  • масаж обличчя
  • порошковий масаж тіла удвартанам
  • рефлекторний масаж стоп
  • масаж голови

Додатково, ми попіклуємося про вашу шкіру. Шоколадне обгортання допоможе зняти напругу та наповнить тіло приємним ароматом.

Shambala Wellnes Club – це місце емоційного та душевного спокою, місце радості, тиші та умиротворення. Наш комплекс присвячений здоровому способу життя та розвитку культури аюрведи, де кожен зможе підібрати собі програму, яка стане чарівною паличкою для духовного та фізичного відновлення. Для бронювання акційної програми, яка Вам сподобалася, ви можете зателефонувати нам за номером, вказаним на сторінці контакти, або залишити заявку на сайті.

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook