Оздоровлення організму | Shambala Wellness Club

Оздоровлення організму – тренд чи необхідність?

Наші предки піклувалися про своє здоров’я також, вони обтиралися снігом – заклялися та їли свіжі сирі овочі, в  яких багато вітамінів. Зараз все змінилося, але прихильників здорового способу життя стає з кожним днем все більше. Що ж це таке, той здоровий спосіб життя та який оздоровчий ефект ми отримуємо піклуючись про тіло та душу? Як можна провести оздоровлення організму.

Філософія древньої індійської медицини аюрведи – це наука про самооздоровлення, про довге та щасливе життя та здоров’я. І пам’ятайте, згідно з аюрведою медичні препарати не використовуються, через те, що мають не завжди гарний вплив на внутрішні органи, а використовують натуральні аюрведичні препарати, про які ми вже писали.

Відпочивайте оздоровлюючись

Відпочинок з оздоровленням – це поєднання приємного з корисним. Ви приїжджаєте в найбільший центр аюрведи в Україні – в Shambala Wellness Club – та поринаєте в атмосферу спокою, розміреного буття та насолоди. Ми гарантуємо аюрведичне оздоровлення за всіма канонами філософії: у нас спокійно, тепло, затишно та смачно. Поспішайте забронювати пакет та відновити своє здоров’я та емоційний стан разом з Shambala Wellness Club.

Кому потрібне аюрведичне оздоровлення?

Якщо Вас нічого не турбує і не болить, то це не означає, що Вам не потрібно покращити якість життя. Хронічна втома та хвороби, стреси та тривоги – це все впливає на нас. Відбувається накопичення негативу в нашому тілі та думках. Зайва вага також не є бонусом чи перевагою, адже зайві кілограми – це важкість, проблеми та часто поганий настрій. Важливе значення у формуванні здорового способу життя відведене саме раціональному, правильному харчуванню, що передбачає насичення організму необхідною кількістю вітамінів, мікроелементів, білків, жирів, вуглеводів, водою, що мають поліпшувати стан здоров’я та підтримувати масу тіла на оптимальному рівні. Аюрведичне харчування буде корисне для всіх.

Послідовники здорового способу життя (адепти аюрведи) наполегливо слідкують за своїм харчуванням і це правильно, адже це основа та наша енергія. В нашому раціоні має бути достатньо овочів, фруктів, білків та помірна кількість вуглеводів. Аюрведичне харчування передбачає поєднання на одній тарілці відразу 6 смаків, які нам потрібні: гірке, кисле, солоне, солодке, терпке та гостре. Корисним також стане і програми з детокс – це можливість позбутися токсинів та очиститися від шлаків, наші програми також передбачають детокс, де Ви зможете і розслабитися і відпочити та очиститися від надлишку некорисних елементів в організмі. І аюрведичне харчування і детокс приводить до нормалізації роботи ШКТ, Ви отримуєте рекомендації по харчуванні та зможете самостійно дотримуватися цих правил в повсякденному житті.

Оздоровлення організму в процедурах

Будь-які процедури для оздоровлення – чи то масажі, чи то панчакарма (глибокий очисний процес, який дозволяє тілу позбутися токсинів на всіх рівнях, включаючи кров, лімфу, стінки кровоносних судин, м’язи, всі органи та клітини, що їх формують), чи то приймання аюрведичних препаратів позитивно впливають на наше тіло та емоційний стан. По своїй суті, будь-яка, з наших програм – це про відновлення емоційного та фізичного стану в приємній атмосфері. Пам’ятайте, що спосіб життя має найбільший вплив на стан здоров’я, а здоровий спосіб життя є фундаментом гарного самопочуття, що зміцнює захисні сили організму та розкриває його можливості.

Приєднуйтесь до нас в Instagram – @shambala_wellnessclub!

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook