UA
Абх’янгам

Це не просто масаж! Абх’янга — це філософія. В основі цього аюрведичного масажу-промаслювання лежить дбайлива взаємодія з тілом, спрямована на оздоровлення всіх органів. Під час масажу, терапіст працює з теплими натуральними маслами, які розслаблюють тіло, позбавляють розум від нав’язливих думок і заземлюють нас. Масляний масаж зміцнює і заспокоює центральну нервову систему, покращує сон і врівноважує гормональну систему. Массаж Абх’янга також стимулює кровообіг, робить м’язи і суглоби гнучкими, зміцнює травний процес, виводить токсини з нашого організму і омолоджує.

Балійський масаж

Ви знали, що перші згадки про балійський масаж відносяться до VIII століття нашої ери? Правда, тоді він був доступний лише членам королівської сім’ї. Зараз традиційний балійський масаж може дозволити собі кожен. Це кращий спосіб зняти стрес, прибрати напругу з м’язів і відновити внутрішню енергію. Починається масаж завжди зі ступень, потім рухи йдуть вгору, вздовж корпусу і плавно повертаються назад. Ми працюємо не просто з тілом, ми працюємо з енергетичними меридіанами, завдяки яким вивільнюється заблокована енергія і знімається загальна напруга. Наші терапісти працюють великими пальцями обох рук і долонями. Сам процес масажу включає в себе безліч елементів: поплескування, розтягування і м’які натискання. В Shambala Wellness Club цей вид масажу практикують майстри з Індії. Вони мають багаторічний досвід і знають всі нюанси цієї процедури. Балійський масаж проводиться з використанням натуральних масел. При наявності алергії на будь-яке з них ми рекомендуємо заздалегідь попередити нас про це. Найчастіше ми використовуємо цей вид масажу для зняття емоційної напруги, але терапія несе і лікувальний ефект. Масаж допомагає в боротьбі з головними болями, мігренню, розладами сну. Він знімає м’язові спазми і артралгії, є ефективним в лікуванні радикулітів, хронічної серцевої недостатності, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, остеохондрозів і ряду інших захворювань.

Тайський масаж

Традиційний тайський масаж в корені відрізняється від класичних технік. В його основі лежить безпосередня робота з гнучкістю і рухливістю тіла. Між собою наші терапісти називають його йога-масажем. Це пов’язано з використанням в ньому великої кількості елементів з асан і глибокого дихання під час процедури. Як проходить тайський масаж? Тайський масаж виконується на пружному маті. На відміну від класичного масажу, в ньому не використовується крем або олія, а клієнт одягнений в легкий бавовняний або лляний одяг. Сеанс масажу проводиться в спокійній атмосфері, яка дозволить вам повністю розслабитися, налаштуватися на процес, привести в норму ритм дихання і отримати максимум користі і задоволення від процедури. Всього один сеанс дає вражаючий результат. Ви розслабляєтеся, тіло стає «м’яким», гнучким і рухомим. Впишіть тайський масаж в свій щотижневий чек-лист і запевняємо: ви надовго забудете про те, що таке хронічна втома, відчуття тривоги і внутрішньої напруги. Тайський масаж тіла — визнаний метод оздоровлення, в основі якого лежить робота з марма-точками. Тайський масаж виводить з організму шлаки і токсини, «пом’якшує» м’язи всього тіла, надає приголомшливий омолоджуючий ефект, а також відновлює емоційний стан; допомагає сконцентруватися на тілесних відчуттях, відчути себе «тут і зараз»; очищає розум від нав’язливих думок і тривог дня; знімає стрес; посилює внутрішню енергію; підвищує гнучкість м’язів; коригує і покращує поставу; зміцнює імунітет.

Шангрі-Ла

ии

Удвартанам

Масаж Удвартанам одна з небагатьох процедур аюрведи, яка проводиться без використання масел. Замість них терапісти нашого центру застосовують стовчені в порошок лікувальні трави. Поєднання і пропорції компонентів для лікувального порошку підбираються індивідуально, виходячи з типу доши пацієнта і розв’язуваних проблем. Основа процедури — глибокий інтенсивний трав’яний масаж з локальним тиском на різні ділянки тіла. За своєю суттю, Удвартанам схожий з класичним скрабом і застосовується для поліпшення циркуляції крові і ліпідного обміну.

Шампіссаж

ии

Широдхара

ии

Масаж глибоких тканин

ии

Аромамасаж

ии

Медовий масаж

ии

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Call-центр: с 09:00 до 18:00
Час роботи ресепшн: з 9:00 до 21:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 20:00
Час роботи басейну та SPA-зони: з 09:30 до 21:00

КОНТАКТИ

Підписатися на розсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку