Масажі - користь, в оздоровчому комплесі | Shambala Wellness Club

Масажі – користь для тіла та душі

Продовжуючи тему детоксу, тобто очищення нашого організму від шлаків та токсинів важливо також приділити увагу масажу. З давніх-давен, масаж вважався допоміжним способом для розслаблення та оздоровлення. Масажі – користь від яких завжди має позитивний вплив на нашу шкіру, яка стає підтягнутою та молодою після процедури. Користь від масажу є неоціненною, а, отже, ігнорувати дані процедури не рекомендується. Масаж допомагає не тільки для відновлення фізичного стану, але і має вплив на наше емоційне здоров’я. Тему відновлення емоційного здоров’я ми вже розкривали раніше, тому для ознайомлення просто натисніть тут.

Вплив масажу на тіло та шкіру

Наше тіло працює постійно, завдяки йому ми живемо повноцінне життя і тому важливо, казати “дякую” йому. Говорімо відверто, не завжди ми можемо знайти на повноцінний курс масажів, який має складати хоча б 5-7 сеансів. Тому, на допомогу, в даній ситуації, приходять комплекси для оздоровлення, де Ви можете придбати програми, які включають масажі. SHAMBALA WELLNESS CLUB присвячений розвитку культури аюрведи та здорового способу життя. Саме у нас та наших програмах все підібрано і продумано так, що Ви отримаєте повноцінний ретріт та відновлення за приємною ціною. Перевагою нашого комплексу є природа та чарівні пейзажі, адже ми знаходимося на березі Десни недалеко від столиці України – Києва. Вплив масажу на тіло достатньо великий. Масаж має сильний позитивний фізіологічний та психологічний  вплив на наш організм.  Відчуття після масажу виражаються в прояві приємного тепла по всьому тілу, поліпшенні самопочуття і підвищенні загального тонусу.

Користь від масажу для шкіри теж достатньо велика. Масажуючи шкіру нашого тіла ми впливаємо на всі її шари, на шкірні судини та м’язи, на потові та сальні залози, а також  на центральну нервову систему, з яким шкіра нерозривно зв’язана. Під час масажу шкіра очищається від ороговілих частинок, а також активується лімфо- та кровообіг. Підсилюється кровопостачання шкіри, у результаті чого бліда, в’яла та суха шкіра стає рожевою та бархатистою. Окремим плюсом масажу також є і тонус шкіри, адже пружна шкіра – це здорова шкіра без проявів целюліту та розтяжок.

Аюрведичні масажі

Давайте детально розглянемо види масажів в нашій програмі “Детокс”. Ми пропонуємо нашим відвідувачам достатньо велику кількість масажів та процедур. Розбираємося далі, що вони означають.

Абх’янгам – це масляний масаж. В аюрведі рекомендується робити цей масаж для досягнення здоров’я та добробуту. Завдяки спеціально підібраним ефірним оліям та лікувальним травам, абх’янга (масляний масаж) має сприятливий вплив на весь організм, живлячи та омолоджуючи шкіру, покращуючи роботу внутрішніх органів та впливаючи на наше ментальне здоров’я. Масляний масаж зміцнює та заспокоює центральну нервову систему, покращує сон та врівноважує гормональну систему.

Масажі – користь для всього тіла

Масаж всього тіла мішечками джамбіра кіжі – це масаж гарячими мішечками з цілющих трав. Під час масажу все тіло рясно покривається теплою олією. Перед процедурою необхідні рослини прогріваються в олії, вбираючи її властивості. Потім вони закручуються у мішечки, якими робиться спеціальний масаж. Кіжі може виконуватися як на все тіло, так і на певну частину.

Масаж обличчя мукха абх’янгам – унікальний спосіб омолодити шкіру обличчя. В Аюрведі масаж для обличчя проводять за допомогою техніки Мукха Абх’янга. На початку процедури розтираються плечі, шия та голова. Мукха Абхьянга – це класичний масаж обличчя, який робиться максимально дбайливо та допомагає розслабитися.

Долучайтесь до нас в Instagram та Facebook!

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook