UA

Оксамитова шкіра

SPA-пакет «Оксамитова шкіра» — паличка-стукалочка всіх, хто багато часу проводить за комп’ютером або полюбляє скролити стрічку соціальних мереж. Знайте: поки ви це робите, ваша шия відчуває величезне навантаження! Терапісти нашого центру розробили help-комплекс, акцент в якому ми змістили на роботу саме з шийно-комірцевою зоною. Пара годин на SPA-програмі «Оксамитова шкіра» і з плечей буде знято груз, а тіло розслабитися.

  • індійський масаж “Шампісаж”

Процедура, яка повинна бути включена в щоденний список справ. Масаж ефективно розслаблює м’язи, знімає відчуття втоми і напруги. Після пари сеансів Ви відчуєте як покращиться сон і значно підвищиться працездатність. Секрет “Шампісажа” прихован в роботі з рефлекторними точками. Їх активізація поліпшує стан всього організму, надаючи йому омолоджуючий і оздоровлюючий ефект.

  • косметичні процедури для обличчя на індійській косметиці

Зробити овал обличчя більш чітким, а шкіру сяючою — все це можливо за допомогою аюрведичного косметичного комплексу. Ця SPA-процедура включає в себе лімфо-масаж обличчя на основі індійського крему і живильну маску, яка вирівняє і освітлить колір обличчя.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Call-центр: с 09:00 до 18:00
Час роботи ресепшн: з 9:00 до 21:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 20:00
Час роботи басейну та SPA-зони: з 09:30 до 21:00

КОНТАКТИ

Підписатися на розсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку