Акції | Shambala Wellness Club

Акції та пропозиції

10 років Shambala

10 років Shambala

Знижка 10% на всі категорії номерів на честь 10 річниці SHAMBALA, що діятиме лише протягом 10 днів!

В нас була ідея. «Місце сили», затишний простір для гармонії з собою. Ідея поєднати атмосферу спокою із розслаблюючим ефектом якісних spa-процедур, турботу про свій організм та практики здобуття емоційного балансу.

Відвідавши різні оздоровчі центри у багатьох країнах світу, ми були вражені гармонійним та природним підходом Аюрведи до зцілення тіла та на власному досвіді переконалися в її ефективності.

Так, десять років тому, з’явився проєкт SHAMBALA, а з ним відкриття нашого першого маленького центру у Запоріжжі, який став першим аюрведичним комплексом в Україні.

Нашою метою було створити умови, що надихатимуть наших гостей на любов до здорового способу життя та турботу про себе.

Читаючи ваші відгуки та бачучи Ваші посмішки під час перебування у SHAMBALA, ми розуміємо, що нам все вдалося. Ми дякуємо, що вже 10 років ви довіряєте нам своє здоров’я та відпочинок!

Ми завжди раді вас бачити та чекаємо нової зустрічі у SHAMBALA!

Детальніше

Аюрведична корекція ваги: спеціальна ціна

Аюрведична корекція ваги: спеціальна ціна

Аюрведична корекція ваги за акційною ціною: 5 300 ₴ замість 5 800 ₴ за день! Два тижні масажів, ефективного збалансованого харчування та аюрведичних процедур! Результат від проходження програми: зменшення маси тіла, набуття правильних харчових звичок та поліпшення загального стану здоров’я.

Деталі про програму

Детальніше