UA

Shambala Wellness Day

Відновіть внутрішні ресурси! Одноденна програма Shambala Wellness Day закриє потреби в гарному відпочинку і відновленню власних сил. Вона розроблена таким чином, щоб не забирати багато вільного часу і одночасно бути максимально ефективною. В її складі — йога та базові аюрведичні ритуали, які діють на наше тіло м’яко і делікатно. Результат цього — максимальне розслаблення і відновлення енергії.

До складу програми входить:

— пакет традиційних аюрведичних процедур (105 хв) у виконанні професійних масажистів з Індії. На вибір масляний масаж всього тіла Абхьянга (75 хвилин) або масаж гарячими мішечками Кіжи (75 хвилин), а також масаж голови або стоп (30 хвилин); — обід з аюрведичних страв, а також авторський десерт від шеф-кухаря SHAMBALA Олександра Литвиненка; — відвідування занять з йоги; — користування SPA-зоною (басейн з гідромасажем і протитечією, циркулярний душ, хаммам, фінська сауна, соляна кімната); — користування тренажерним залом. Подарунок від центру — чаювання в wellness-барі.

Програми даної лінійки проводяться в лікувальному або SPA-блоці. Користування басейном дозволяється гостям з 14 років, банною зоною — з 16 років.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Call-центр: с 09:00 до 18:00
Час роботи ресепшн: з 9:00 до 21:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 20:00
Час роботи басейну та SPA-зони: з 09:30 до 21:00

КОНТАКТИ

Підписатись на разсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку