Ресторан | Shambala Wellness Club

Ресторан

Аюрведичний ресторан

Аюрведичний ресторан, площею 175 кв. м, розрахований на 80 гостей. Система харчування в комплексі спеціально розроблена нашим шеф-кухарем згідно основ аюрведичних принципів харчування та адаптована до сучасних європейських трендів. Особливістю аюрведичного комплексного меню є незвичайна подача страв — на одній тарілці присутні відразу всі шість смаків: солодкий, солоний, терпкий, гіркий, гострий і кислий. Такий підхід призводить до балансу всіх процесів в організмі, благотворно впливає на ментальний і фізичний стани. Кожна страва готується зекологічно чистих продуктів.

Ми підтримуємо здорове харчування, багате цільними злаками, бобовими, овочами, фруктами, горіхами та насінням. Велика кількість рослинного білка, овочів, клітковини — те, до чого ми прагнемо в нашому меню. Окрім цього, аюрведичне харчування передбачає використання спецій. В Shambala ми розробили суміші спецій для врівноваження всіх трьох дош.

Всі аюрведичні та wellness-програми включають в себе триразове дієтичне харчування. Гості готелю за додаткову плату при попередньому бронюванні також можуть придбати аюрведичні сніданок, обід або вечерю.

Ціна комплексного сніданку – 200 грн. Вартість аюрведичного обіду – 450 грн. Купити аюрведичну вечерю теж можливо за 450 грн.

Ми також пропонуємо обслуговування за системою a-la carte – у меню ви знайдете великий вибір різноманітних вегетаріанських блюд.

В літній період, окрім основного залу, працює відкрита тераса нашого вегетаріанського ресторану. З панорамних вікон відкривається вид на Десну.

Час роботи аюрведичного ресторану: з 09:00 до 21:00
– обслуговування за системою A La Carte: з 09:00 до 20:00
– комплексний сніданок: з 09:00 до 11:00
– комплексний обід: з 13:30 до 16:00
– комплексна вечеря: з 18:00 до 21:00

Звертаємо вашу увагу, що в Shambala Wellness Club виключено прийом будь-яких алкогольних напоїв.

 

WELLNESS-БАР

На території SPA-зони знаходиться wellness-бар, де ви можете насолодитися чаюванням, а також спробувати різні фреші, смузі, зелені коктейлі та дієтичні корисні солодощі.

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook