Відновлення процесів обміну речовин | Shambala Wellness Club

Відновлення процесів обміну речовин

Хороший обмін речовин впливає на наш зовнішній вигляд та внутрішній стан. Очищення організму є важливою складовою правильного способу життя. І ми зараз говоримо не про медикаментозне втручання, а про відпочинок з оздоровленням, де ви зможете отримати навички, як вести здоровий спосіб життя. Аюрведичний санаторій під Києвом – це Shamballa Wellness Club – оздоровчий комплекс, який спеціалізується на відновленні тіла та душі за допомогою аюрведи. Аюрведа – це наука про життя, яка втілила в собі знання індійських лікарів про потреби тіла людини. Аюрведа допоможе Вам для відновлення процесів обміну речовин в організмі.

Наш організм здатний очищуватися сам до певного віку, але потім ці процеси сповільнюються і нам потрібна допомога. Але ні, не лікарів. Наша концепція здорового способу життя по аюрведі не передбачає приймання медикаментів чи антибіотиків, в наших програмах ми використовуємо тільки натуральні аюрведичні препарати та фітотерапія. Для того, щоб покращити якість життя, в першу чергу потрібно подбати про свій організм. Харчування та споживання води в достатній кількості – це наша основа. Від нього залежить обмін речовин, якість шкіри та здоров’я в цілому. Раніше, ми вже писали про сучасні тренди харчування та про користь води. Нагадуємо, що вода в нашому комплексі – це вода з власної артезіанської свердловини.

Натуральні аюрведичні препарати для Вашого організму

Аюрведичні препарати потрібно вживати тільки після консультації зі спеціалістом (аюрведична консультація) та бажано в комплексі з аюрведичним харчуванням. Масло гхі, чаванпраш, тріфала – всі вони сприяють пробудженню енергії, омолоджують тканини на клітинному рівні та зміцнюють імунітет.

Чаванпраш сприяє кровообігу та покращенню травлення. Чаванпраш здавна застосовувався аюрведою у комплексному лікуванні та профілактиці широкому спектру хронічних захворювань, особливо тих, які мають системний характер. Чаванпраш складається із 49 натуральних природних компонентів.

Тріфала нормалізує роботу травної та видільної систем. У давній аюрведичній літературі Тріфала відзначена як засіб, що покращує обмінні процеси в організмі, а також як м’яке проносне.

Ми виготовляємо масло гхі власноруч з високоякісного вершкового масла шляхом термічної обробки. Завдяки тонізувальним властивостям, топлене масло посилює імунітет та допомагає роботі тонкого кишківника. Якщо ви хочете очиститися від токсинів та шлаків та отримати оздоровчий ефект, то рекомендуємо додати масло гхі до свого раціону. Використовуючи цей природний продукт ви зможете відновити енергію та позитивно вплинути на травлення та нервову систему. Натуральні ліки пробуджують функції нашого організму та стимулюють його до самозцілення.

Додатково для відновлення процесів обміну

Додатково, наші спеціалісти розробили 18 бадів, які комбінують в собі різні види лікувальних трав. Наші бади – це аналоги класичних аюрведичних фітопрепаратів, які адаптовані до системи травлення європейців.

Якщо ви дбаєте про своє здоров’я та здоров’я ваших рідних, запрошуємо до нас в Shamballa Wellness Club, де ви зможете підібрати собі програму та пройти оздоровчий курс та покращити якість життя відповідно до ваших потреб.

Долучайтесь до нас в Instagram та Facebook!

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook