INFORMATION PAGE (В НОМЕРІ) | Shambala Wellness Club

INFORMATION PAGE (В НОМЕРІ)

В номері

Ми дуже хочемо, щоб Ви отримали максимальний комфорт і результативне оздоровлення в атмосфері тиші, спокою та душевної рівноваги.

Звертаємо Вашу увагу на наступну інформацію:

Питна вода:

Ви можете абсолютно безпечно пити воду з крану в своєму
номері  — ми видобуваємо воду з власної
100 метрової артезіанської свердловини. Вода проходить у нас через 4 ступені
очищення на сучасному новому обладнанні. Унікальності нашій воді додає той факт,
що на останньому етапі очищення ми структуруємо її класичною музикою  — Моцарт, Шопен, Шуберт та інші класики.
Вражаючий ефект структурування доведений наукою. Пийте із задоволенням! Отже, Ви можете поповнювати графін цією водою в будь який час.

Електрочайник:

У вашому номері є чайник для підігріву питної води. Аюрведа рекомендує регулярно пити гарячу воду (пару ковтків кожні 15-20хв) —  це покращить загальний метаболізм вашого організму і прискорить виведення токсинів. Особливо важливою є ця рекомендація для гостей оздоровчих та очисних програм.

Рушникосушарка:

Електрична рушникосушарка в санвузлі вмикається поворотом вимикача в лівій нижній частині. Просимо Вас вимикати рушникосушарку, якщо ви не користуєтесь нею.

Рушники та халати:

Ми намагаємось мінімізувати використання прально-миючих засобів, щоб зменшити негативний вплив на природу, тому просимо Вас класти в раковину ті махрові рушники чи халат, які Ви хочете поміняти на свіжі. Якщо Ви плануєте і надалі їх використовувати, будь ласка, повісьте їх на гачок або на сушарку для рушників.

Внутрішні телефони:
  • Служба прийому та розміщення: 101
  • SPA-центр: 102
  • Ресторан: 105