UA

Чотири години

Балі

Балі – райський острів з яскравими звичаями та дивовижним дозвіллям! Час на ньому плине якось особливо! Тут панує атмосфера спокою і духовності, яку ми перенесли в Shambala Wellness Club. Пропонуємо підняти завісу таїнства і зануритися в екзотику цього острова за допомогою СПА-пакета «Балі». Які процедури включає SPA-пакет?

 • Балійський масаж

Ви відчуєте, як тіло розслабляється та наповнюється відчуттям насолоди та спокою, а думки стають легкими та світлими. Дякуючи поєднанню тайських та аюрведичних технік, під час масажу дуже глибоко опрацьовуються м’язи, що сприяє розслабленню, швидко знімається стрес та напруга у тілі.

 • Сведана

Сведана – обов’язковий етап в програмах очищення організму. Вона представляє собою аюрведичну парову бочку с відкидними дверцятами та отвором для голови. Пар глибоко очищує тіло, огортаючи його приємним теплом та проникаючи глибоко в пори. При цьому, Ваша голова знаходиться зовні, завдяки чому процедура переноситься легше, ніж перебування в сауні.

 • Рисовий скраб

Ми підбираємо якісні рисові зернятка, які подрібнюємо безпосередньо перед процедурою. Завжди використовуємо дрібний чи середній помол, який турботливо очистить вашу шкіру від ороговілих клітин та вирівняє її рельєф.

 • Обгортання з морських водоростей

Це WOW-ефект! Процедура допомагає в корекції ваги та послабленні ефекту «апельсинової кірки». Це відмінний вибір, якщо стоїть завдання підвищити тонус шкіри і глибоко її зволожити.

Антистрес

SPA-програма «Антистрес» – перлина колекції Shambala Wellness Club. В цьому SPA-пакеті зібрані кращі індійські техніки та процедури, які покликані наповнити тіло блаженством, а душу – гармонією та спокоєм. «Антистрес» – вибір тих, хто хоче забути про все на світі, розслабитись, відновитися та помедитувати.

 • Які процедури включає SPA-пакет
  Абхьянгам. Це не просто масаж! Абхьянгам – це філософія. В основі цього аюрведичного масажу-промаслювання лежить дбайлива взаємодія з тілом, що направлена на оздоровлення всіх органів. Під час масажу, терапіст працює з теплими натуральними маслами, які розслаблюють тіло та позбавляють розум від нав’язливих думок.
 • Широдхара. Тільки уявіть: тепле масло тонкою цівкою ллється на лоб, викликаючи потік приємних відчуттів. Масло глибоко розслаблює мімічну мускулатуру, з обличчя зникає напруга, думки очищуються, а внутрішнє світовідчуття наповнюється благістю.
 • Масаж голови та обличчя. Масаж обличчя, зазавичай, асоціюється лише в якості приємного бонусу до очищення шкіри або до живильних масок. Згодні? Але це не так. В аюрведі масаж обличчя – 100% оздоровлююча процедура. Під час масажу ми використовуємо цілющі олії, які необхідні для досягнення балансу енергій Капхи, Пітти та Вати. А ще, процедура дуже ефективна у боротьбі з мімічними зморшками. Все це доповнює точковий масаж голови, який забезпечить вам спокійний розум, покращення стану волосся, подарує максимальний релакс.
 • Масаж стоп. Для легкої ходи та краси ніг – це те, що потрібно! В процесі масажу активуються точки – марми. Кожна з них відповідає за певні органи в тілі, а тому вплив на марми грає вагому роль у профілактиці захворювань. В Індії кажуть, що хвороба не може наблизитись до тих, хто виконує масаж стоп на ніч. І це правда!
 • Сведана. Сведана – обов’язковий етап в програмах очищення організму. Вона представляє собою аюрведичну парову бочку с відкидними дверцятами та отвором для голови. Пар глибоко очищує тіло, огортаючи його приємним теплом та проникаючи глибоко в пори. При цьому, Ваша голова знаходиться зовні, завдяки чому процедура переноситься легше, ніж перебування в сауні.
Балі Платинум

Доторкніться до атмосфери екзотичного Балі за допомогою балійського масажу, зніміть напругу у м’язах за допомогою тайського масажу голови та гарячих мішечків зі спеціальним піском та травами, які посприяють глибокому розслабленню, знімуть стрес і напруження. Які процедури включає SPA-пакет?

 • Сведана. Сведана – обов’язковий етап в програмах очищення організму. Вона представляє собою аюрведичну парову бочку с відкидними дверцятами та отвором для голови. Пар глибоко очищує тіло, огортаючи його приємним теплом та проникаючи глибоко в пори. При цьому, Ваша голова знаходиться зовні, завдяки чому процедура переноситься легше, ніж перебування в сауні.
 • Балійский масаж всього тіла. Ви відчуєте, як тіло розслабляється та наповнюється негою, а думки стають легкими та світлими. Завдяки поєднанню тайських і аюрведичних технік, під час масажу глибоко пропрацьовують м’язи, що сприяє розслабленню, швидкому зняттю стресу і напруги в тілі.
 • Массаж стоп. Для легкої ходи та красоти ніг – те, що потрібно! В процесі масажу активуються точки – марми. Кожна з них відповідає за певні органи в тілі, а тому вплив на марми грає важливу роль у профілактиці захворювань.
 • Тайський масаж голови. Тайський масаж голови подарує полегшення при найрізноманітніших хворобливих станах – стресі, безсонні, головних болях, перевтомі. Він покращує кровообіг, судинний тонус, допомагає відновити працездатність, поліпшить загальне самопочуття.
 • Гарячі мішечки з піском на шею, плечи та спину. Кіжи – ефективна процедура не тільки для омолодження організму, але й при багатьох інших станах здоров’я, в тому числі при порушеннях Вата-доші, слабкості легенів та нервової системи. Для цієї процедури ми готуємо спеціальні мішечки, які наповнюємо спеціальним піском з лікувальними травами, які під час процедури підігріваються на спеціальній «сковорідці». При нагріванні всі цілющі властивості активуються та розкриваються, віддаючи максимум корисних властивостей. Це просто незамінна процедура, яка звільнить від скутості м’язів і наповнить тіло енергією.
Здоров’я та сила

Даний СПА-пакет являється унікальним за рахунок масляного масажу, який включає неперевершену комбінацію технік тайського масажу, масажу Шангрі-Ла, марма-терапії та масажу глибоких тканин. Доповнить ефект рефлекторний масаж стоп, масаж обличчя з маскою для здорового кольору обличчя та пропарювання у фітобочці Сведана. Які процедури включає SPA-пакет?

 • Масаж Сігначе Якщо ви любите активні та насичені масажними техніками процедури – сміливо зупиняйте свій вибір на масажі Сігначе! В цьому масажі ми поєднали комплекс різноманітних масажних технік, навіть техніку тайського масажу, таким чином після сеансу такої терапії ви відчуєте максимальну легкість в тілі, наповнитесь енергією, піде спазм та скованість з м’язів.
 • Сведана Всього 15 хвилин у фітобочці достатньо, щоб запустити процес зниження ваги та нормалізації обміну речовин. Пропаривши тіло, ви знімете напругу у м’язах, знизите згубний вплив стресу на організм, знайдете нові сили, енергію і легкість.
 • Косметичні процедури з масажем обличчя Універсальна, як для жінок, так і для чоловіків процедур по догляду за шкірою обличчя. Вважається, що комплекс таких процедур покращить стан шкіри, подарує їй сяяння, молодість, служить профілактикою передчасного старіння. Спочатку виконується легкий аюрведичний масаж обличчя, потім спеціаліст наносить на шкіру ароматну маску, яку підбере по типу вашої шкіри.
 • Рефлекторний масаж стоп Якщо вам до вподоби класичний масаж стоп, то рефлекторний масаж стоп вас неодмінно здивує! Терапіст має комплексний підхід до масажу. Він пропрацює всю стопу, починаючи з пальців ніг та закінчуючи особливими точками на п’ятах. Крім того, під час масажу гомілка також буде задіяна. Основна ціль масажу – нормалізація роботи внутрішніх органів, покращення кровообігу, покращення роботи метаболізму, наповнення енергією.
Енергія аюрведи

Розслаблююча музика, аромати ефірних масел, розсіяне світло від свічок – все це перетворює SPA-процес в насолоду. Комбінація масляного масажу «Абхьянгам» і медового обгортання перенесе ваше тіло і розум в стан приємної невагомості. SPA-пакет «Енергія аюрведи» – ідеальний варіант для тих, хто любить поєднувати користь і задоволення. Які процедури включає SPA-пакет?

 • Массаж абхьянгам з аромамаслами. Ні медитація, ні ароматерапія, ні, навіть, йога не дадуть такого приголомшливого soft-ефекту, як масляний масаж з використанням ефірних масел. Кожен терапіст нашого центру знає: правильно підібрані масла здатні відновити баланс в тілі, тому ароматерапія – важливий елемент всього процесу.
 • Сведана. Всього 15 хвилин в фітобочці досить, щоб запустити процес зниження ваги і нормалізації обміну речовин. Пропаривши тіло, ви позбавитесь напруги в м’язах, знизите згубний вплив стресу на організм, знайдете нові сили, енергію і легкість.
 • Обгортання з Німу. Нім — перетерті в порошок листя рослини маргози. Це 100% натуральний засіб для здоров’я і краси вашого тіла. Обгортання на основі Німа особливо корисно для проблемної шкіри. Воно ефективно виводить токсини, надає дренажний і омолоджуючий ефект.
 • Мукха лєпам (трав’яна маска). Невід’ємна частина ритуалу краси індійських жінок – трав’яна маска «Мукха Лепам». В її основі – натуральні гіпоалергенні компоненти. Вважається, що ця процедура пробуджує внутрішню красу людини.
 • Масаж стоп. Поки шкіра вашого обличчя буде насичуватися корисними компонентами маски «Мукха Лєпам», наш терапіст зробить легкий масаж стоп, щоб допомогти вам максимально розслабитися і відпустити напружені думки.
Секрет стрункості

Зменшити обсяги талії та стегон, повернути шкірі пружність та поніжитися в теплому гіркому шоколаді – в Shambala Wellness Club можливо все! Вибирайте «смачний дует»: кава + шоколад. SPA-комплекс «Секрет стрункості спрямований на моделювання тіла, ретельне опрацювання проблемних зон і відновлення пружності шкіри. Ефект помітний вже після першого сеансу! Які процедури включає SPA-пакет?

 • Масаж Шангрі-Ла. Використання м’якої масажною техніки допоможе легко і безболісно досягти ліфтинг-ефекту і зменшити зовнішні прояви целюліту. Техніка відрізняється тим, що під час процедури глибоко опрацьовуються всі частини тіла. Шангрі-Ла сприяє поліпшенню стану зв’язок та сухожиль, роблячи їх м’якими і еластичними. Крім того, масаж покращує циркуляцію крові без збільшення навантаження на серце
 • Cведана. Сведана – одна з найголовніших аюрведичних процедур. Вона допомагає тілу, звільняючи його від токсинів, розпалюючи травний вогонь – Агні. За час, проведений в фітобочці, ви фізично і ментально розслабитеся та подихаєте парою з ефірними маслами.
 • Кавовий скраб. Ми використовуємо перемелені зерна Арабіки. Найдрібніші частинки кави діють м’яко і дбайливо, відшелушуючи ороговілий верхній шар епітелію. Скраб тонізує тіло і покращує колір шкіри, надаючи йому красивого золотистого відтінку.
 • Шоколадне обгортання. Суміш для обгортання готується безпосередньо перед процедурою. Ми використовуємо екологічно чистий какао-порошок, молоко і секретний інгредієнт. Завдяки йому наше обгортання славиться своєю здатністю глибоко зволожувати і відновлювати еластичність шкіри.
 • Косметичні процедури з масажем обличчя. Сяючі очі і шовковиста шкіра – підсумок цієї терапії. Ліфтинговий масаж і аюрведичні процедури для обличчя ефективно протистоять небажаним віковим змінам.
Шовкова шкіра

У кожної дівчини є свої нехитрі лайфхаки, які допомагають зберігати шкіру зволоженою, м’якою і красивою. У нас теж є свої секрети, якими ми поділимося з вами в SPA-пакеті «Шовкова шкіра». Поверніть здоровий відтінок шкіри і її пружність за допомогою лимонного скрабу і медового обгортання. Насолодіться аромамасажем і відчуйте повне розслаблення. Які процедури включає SPA-пакет?

 • Аромамасаж. На відміну від інших масажів, цей – самий м’який масаж, в процесі якого використовуються композиції на основі ароматних ефірних масел. Завдяки ароматерапії, масаж відмінно знімає втому і почуття тривоги, нормалізує сон. Якщо ви віддаєте перевагу максимально розслабляючому і легкому масажу – це саме те, що вам потрібно!
 • Сведана. Сведана – традиційна індійська лазня. Процедура дуже приємна і корисна. Все тіло огортає трав’яний пар, який глибоко проникає в кожен м’яз і клітинку, «вичищаючи» їх від токсинів. Сведана не перегріває тіло і не викликає в ньому зайву напругу.
 • Лимонний скраб. Ароматний цитрусовий скраб піднімить настрій і поліпшить стан шкіри. Він допоможе епітелію оновитися і наситить його корисними мікроелементами. Лимон зменшить прояв целюліту, поверне шкірі сяйво і природну красу.
 • Медове обгортання. Ця бурштинова солодка коштовність – прекрасний помічник у процесі схуднення і омолодження. Мед приголомшливо зволожує шкіру! Він покращує кровообіг в проблемних зонах, глибоко живить і оздоровлює, завдяки чому шкіра на дотик стає оксамитовою.
 • Косметичні процедури с масажем обличчя. Аюрведичні техніки масажу обличчя ефективно знімають напругу, розгладжують зморшки і усувають головний біль. На завершення комплексу – косметичні процедури на автентичній індійської косметиці, адже, це не просто приємно, а й корисно.
Тонізуючий

Ми розробили унікальний комплекс, який допоможе швидко відновити сили і зарядитися позитивною енергією. Цей пакет призначений для тих, хто хоче відчути прилив свіжих сил і отримати заряд бадьорості. Приємна музика, спокійна атмосфера, східні ефірні масла – все це чекає Вас в якості бонусу до основної програми масажу. Які процедури входять в SPA-пакет?

 • Массаж глубоких тканин. Масаж глибоких тканин фокусується на роботі з глибокими м’язами. Максимальний ефект досягається за рахунок розширення кровоносних судин, завдяки чому поліпшується кисневе живлення клітин, тіло стає витривалим і наповнюється силою.
 • Сведана. Сведана – традиційна індійська лазня. Процедура дуже приємна і корисна. Все тіло огортає трав’яний пар, який глибоко проникає в кожен м’яз і клітинку, «вичищаючи» їх від токсинів. Сведана не перегріває тіло і не викликає в ньому зайву напругу.
 • Цукровий скраб. Суміш на основі дрібних крупинок цукру та олії виноградних кісточок добре зволожує і вітамінізує шкіру. Скраб володіє яскраво вираженим ліфтинг-ефектом, ідеально очищує і живить.
 • Бананове обгортання. Мабуть, найсмачніша процедура в нашому центрі! Обгортання на основі м’якоті стиглого банана відновлює природний захист шкіри, покращує її структуру і повертає здоровий колір. Результат процедури – м’яка, ніжна і сяюча шкіра. Чи це не мрія кожної дівчини?
 • Косметичні процедури з масажем обличчя. Тонізуюча і поживна процедура, яка поверне свіжість шкірі і подарує сяючий колір обличчя. Масаж виконується на професійній індійській косметиці, в складі якої тільки рослинні компоненти. На завершення комплексу – маска, що омолоджує на основі ферментів натуральних рослин, які активно зволожують шкіру і зменшують запалення
Традиції Сходу

Пориньте в атмосферу пряної Індії разом зі spa-програмою «Традиції Сходу». В її основі – ароматний кокосовий скраб і обгортання з Німа. SPA-ритуал наповнить тіло енергією, подарує незабутні враження, розслабить і створить відчуття казки. В кінці цього «подорожі» ви поніжитися в wellness-зоні і вип’єте чашку теплого трав’яного чаю. Які процедури включає SPA-пакет?

 • Аромамасаж. Розслаблююча процедура, яка поєднує в собі техніки класичного індійського масажу і ароматерапію. Вплив ефірних масел на шкіру робить її надзвичайно ніжною, а чарівний аромат створює відчуття спокою і гармонії. Аромамасаж відмінно зволожує і заспокоює роздратовану, суху і чутливу шкіру.
 • Сведана. Сведана – обов’язковий етап в програмах очищення організму. Вона являє собою аюрведичну парову бочку з відкидними дверцятами і отвором для голови. Пар глибоко очищає тіло, огортаючи його приємним теплом і проникаючи глибоко в пори. При цьому, Ваша голова знаходиться зовні, завдяки чому процедура переноситься легше, ніж перебування в сауні.
 • Кокосовий скраб. Просто створений для ніжної і чутливої шкіри! Легкий пілінг-масаж дбайливо очищає, насичує вологою, пом’якшує і відновлює. Ефективний кокосовий скраб і в боротьбі з розтяжками.
 • Обгортання з Німа. Прекрасна альтернатива апаратним антицелюлітним програмам. Після процедури шкіра стає гладенькою, шовковистою, пружною і зволоженою. Обгортання з Німа має антисептичну дію, воно ефективно знімає роздратування шкіри і перешкоджає появі розтяжок і лущення.
 • Мукха лєпам. Невід’ємна частина ритуалу краси індійських жінок – трав’яна маска «Мукха Лепам». В її основі – натуральні гіпоалергенні компоненти. Вважається, що ця процедура пробуджує внутрішню красу людини. Ця процедура включає в себе легкий масаж обличчя, тепле розпарювання, щоб усі корисні елементи маски глибше проникли в шкіру та подарували їй неймовірне сяяння та красу.
Експрес-догляд для чоловіків

Життя сучасного чоловіка наповнена надмірною активністю, контролем і стресами. Усвідомлюючи це, ми розробили унікальний SPA-комплекс «Експрес-догляд для чоловіків», який допоможе на пару годин «знизити обороти» і прибрати напругу з тіла. Програма складена з урахуванням особливостей чоловічої конституції. Які процедури входять в SPA-пакет?

 • Масаж глибоких тканин. Міофасциальний масаж дозволить ефективно і безпечно усунути проблеми опорно-рухового апарату, зняти напругу з м’язів шиї і спини, усунути біль і поліпшити поставу. У своїй роботі терапист Shambala Wellness Club поєднує акцент на опрацювання м’язів спини, ніг, плечей і рук. Масажист враховує ваші індивідуальні особливості, потреби і больові відчуття, приділяючи при цьому більше уваги тих ділянках тіла, які потребують додаткового опрацювання.
 • Косметологічні процедури для обличчя. Ми врахували всі особливості чоловічої шкіри і вибрали кращі засоби по догляду, які відновлять тонус, вирівняють мікрорельєф, усунуть ознаки вікових змін і  ознаки втоми. Легка текстура і ненав’язливі аромати косметичних засобів зроблять процедуру ще приємнішою.
АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Час роботи 08:00-20:00
Час роботи СПА 09:00-20:00

КОНТАКТИ

Підписатись на разсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Залишити заявку