UA

Сведана

Сведана — одна з головних підготовчих процедур Панчакарми. Вона працює за принципом лазні і спрямована на швидке відновлення руху життєвої енергії — Прани — по нашому тілу. Головна відмінність сведани від класичної сауни — те, що голова під час пропарювання знаходиться в прохолоді, в той час як трав’яний пар огортає тіло і глибоко проникає в кожну клітинку.

Як виглядає сведана? Зовні вона схожа на дерев’яну бочку з бічними дверцятами і отвором для голови. Пар в неї подається дуже повільно, щоб максимально дбайливо і рівномірно прогріти тіло. Тут є важливий момент: в нашому центрі ми використовуємо тільки ті сведани, які були виготовлені з кедру. Чому кедр? Під час прогрівання його деревина виділяє велику кількість лікувальних ефірних олій і фітонцидів, які посилюють оздоровлюючий ефект процедури. Голова під час пропарювання залишається зовні, тому сведана підходить навіть тим, хто погано переносить високі температури і перепади тиску. Для вашого спокою і безпеки під час процедури поруч завжди знаходиться наш терапіст.

Як сведана впливає на організм?

  • значно покращує стан імунної системи
  • підвищує опірність організму до факторів навколишнього середовища
  • нормалізує обмін речовин і сприяє зниженню ваги
  • відкриває пори шкіри і активізує мембрани клітин
  • прискорює процес виведення шлаків, токсинів і вільних радикалів

Важливим фактором є і те, що сведана «працює» з нашим душевним станом. Пропарювання в фітобочці заспокоює і врівноважує, допомагає в боротьбі з безсонням, стресами і хронічною втомою.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Call-центр: с 09:00 до 18:00
Час роботи ресепшн: з 9:00 до 21:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 20:00
Час роботи басейну та SPA-зони: з 09:30 до 21:00

КОНТАКТИ

Підписатися на розсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку