Водний баланс організму | Shambala Wellness Club

Водний баланс організму. Яку воду корисно пити?

Дайте собі відповідь на головне питання: чи п’єте Ви достатню кількість води щодня? Вплив води на організм неможливо осягнути, адже вода запускає процеси пробудження, пришвидшує обмін речовин, запускає схуднення. Якщо Ви не випиваєте достатню кількість води, то шкіра стає сухою, можуть виникати проблеми з ШКТ, а також є відчуття втоми та постійної сонливості. Розрахунок необхідної кількості спожитої чистої води на добу становить 30 мл на 1 кг ваги, тобто якщо Ваша вага складає 50 кг, то Вам потрібно випивати мінімум 1,5 літра чистої води в день (сюди не відносяться чай, кава, соки, компоти та алкоголь), щоб зберігати водний баланс організму.

Вода в SHAMBALA Wellness Club

Ми ставимося до здоров’я наших клієнтів та відвідувачів з повною серйозністю, саме тому, вода в кранах, вода для процедур та вода в басейні нашого комплексу – це Вода з власної Артезіанської свердловини. Артезіанські води розташовуються  в найглибшому підземному шарі та захищені вапняними пластами. Вода знаходиться глибоко під землею і тому вона не бере участі у колообігу води в природі. Більшою мірою, саме артезіанська вода захищена від пестицидів, отрути та нітратів.

Саме артезіанська вода містить в собі велику кількість мінералів та мікроелементів, які є важливими для нашого організму. І тому з гордістю можемо запевнити Вас, що власна свердловина – це вода в усьому комплексі, яка буде приносити Вам користь під час перебування у нас.

Ступені очищення води в SHAMBALA Wellness Club

Наша вода проходить чотири ступені очищення (механічну, хімічну, іонізаційну та енергетичну шляхом структурування води класичною музикою (науково доведений факт позитивного впливу структурованої води на організм людини).

Механічне очищення або фільтрація – це очищення від різних домішок, органічних та неорганічних частинок та вилучення з’єднань заліза. Відбувається механічне очищення шляхом укрупнення частинок, що містяться, з подальшим видаленням за допомогою фільтрування. Вода має бути очищена від хімічних сполук металів, органічних речовин мікроорганізмів та газоподібних елементів.

Для іонізаційного очищення води використовують іонізатор води, який має унікальні властивості виробляти воду із заданими параметрами водневого показника (pH) та окисно-відновного потенціалу.

Водний баланс організму і класична музика

Енергетичний шлях структурування води класичною музикою – це науково доведений факт користі води. По своїй суті, структурована вода – це та вода, яка «обнуляє» свій інформаційний і енергетичний стан. Вона не несе в собі негативу, який може нашкодити людині. Щоранку, наші відвідувачі починають свій день зі склянки структурованої води. Вживайте її повільно і невеликими ковтками, отримуючи від неї задоволення.

Отже, ми радо запрошуємо Вас в наш заміський комплекс на березі Десни, де Ви зможете оздоровитися, перезавантажитися та розвантажити розум. Ми піклуємося про наших клієнтів і саме тому пропонуємо Вам кращі процедури та харчування.

Приєднуйтесь до нас в Instagram та Facebook!

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook