UA

Детокс Делюкс

Аюрведичний Детокс (7 днів)

Основним підходом до оздоровлення за аюрведою є панчакарма – глибоке очищення і відновлення організму. Програма «Панчакарма» в Shambala Wellness Club триває від 10 днів і більше. Але нововведенням в програмах очищення за аюрведою, є спеціально розроблений тижневий пакет «Детокс», який є чудовою нагодою відчути на собі всі переваги аюрведичного очищення і оздоровлення.

В дану програму включений цілий спектр традиційних індійських методик очищення. Для початку, це промаслювання тіла глибокими масажними рухами, за допомогою аюрведичного масажу абх’янгам. Локальні ванночки з олії зможуть усунути болі або неприємні відчуття в суглобах і хребті. Процедура широдхара, яка полягає тому, що на лоб тонким струменем ллється лікувальне масло, усуне негативні установки і допоможе розслабитися як тілом, так і розумом. В даний курс буде включений один день прийому масла гхi та очищення кишечника. В рамках даної програми ви зможете відвідувати заняття йогатерапією та пранамою (дихальними практиками) для ще більшого ефекту оздоровлення. Тривалість програми складає 7 днів.

Програма «ДЕТОКС ДЕЛЮКС» в Shambala Wellness Club включає в себе:

Важливо! Програми даної лінійки проводяться в лікувальному та SPA-блоці. Заїзд на програми – після 14.00, виїзд – до 12.00. Користування басейном дозволяється відвідувачам з 12 років, банною зоною – з 16 років. Проживання оплачується додатково згідно прайс-листу.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Час роботи ресепшн: з 8:00 до 20:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 19:30
Час роботи басейну та SPA-зони: з 10:00 до 20:30

КОНТАКТИ

Підписатися на розсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку