UA
Семиденна програма

Основним підходом до оздоровлення за аюрведою є панчакарма – глибоке очищення і відновлення організму. Програма «Панчакарма» в Shambala Wellness Club триває від 10 днів і більше. Але нововведенням в програмах очищення за аюрведою, є спеціально розроблений тижневий пакет «Детокс», який є чудовою нагодою відчути на собі всі переваги аюрведичного очищення і оздоровлення.

В дану програму включений цілий спектр традиційних індійських методик очищення. Для початку, це промаслювання тіла глибокими масажними рухами, за допомогою аюрведичного масажу абх’янгам. Локальні ванночки з олії зможуть усунути болі або неприємні відчуття в суглобах і хребті. Процедура широдхара, яка полягає тому, що на лоб тонким струменем ллється лікувальне масло, усуне негативні установки і допоможе розслабитися як тілом, так і розумом. В даний курс буде включений один день прийому масла гхi та очищення кишечника. В рамках даної програми ви зможете відвідувати заняття йогатерапією та пранамою (дихальними практиками) для ще більшого ефекту оздоровлення. Тривалість програми складає 7 днів.

У складі програми «ДЕТОКС» в Shambala Wellness Club:

  • консультації лікаря аюрведи
  • підготовчі, терапевтичні та відновлювальні процедури аюрведи (105 хвилин в день)
  • триразове аюрведичне харчування, фіточаї
  • користування SPA-зоною (басейн з гідромасажем і протитечією, циркулярний душ, хамам, фінська сауна, відкритий басейн в літній період, соляна кімната)
  • користування тренажерним залом
  • відвідування занять з йоги та пранаями
  • вечірні тематичні заходи

Програми даної лінійки проводяться в лікувальному блоці. Заїзд на програми — з 14.00, виїзд — до 12.00. * Користування басейном дозволяється гостям з 14 років, банною зоною — з 16 років. ** Проживання оплачується додатково згідно прайс-листа. Перед проходженням програми лінійки Ayurveda обов’язковим є заповнення опитувального листа та надання наступних УЗД: 1. УЗД органів черевної порожнини — не пізніше 3 місяців. 2. УЗД заочеревинного простору — не пізніше 3 місяців. 3. УЗД органів малого таза — не пізніше 1 року.

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Call-центр: с 09:00 до 18:00
Час роботи ресепшн: з 9:00 до 21:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 20:00
Час роботи басейну та SPA-зони: з 09:30 до 21:00

КОНТАКТИ

Підписатись на разсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку