UA

Детокс Лайт

Триденна програма

Токсини — головні винуватці більшості захворювань, низького імунітету, тьмяної і сухої шкіри, поганого настрою і апатії. Наш організм влаштований таким чином, що може самостійно позбавлятися від них. Але трапляється і так, що власних ресурсів стає недостатньо, і тоді на допомогу приходить триденний курс «Детокс Лайт» від Shambala Wellness Club. Це та чарівна кнопка, натиснувши на яку, ви перезапустите організм і відновите природні функції по очищенню власного тіла. Приділіть здоров’ю всього 3 дні, адже це того варте! В якості винагороди ви отримаєте хороший обмін речовин, зволожену і здорову шкіру, прекрасне самопочуття і заряд енергії, якого вистачить на декілька місяців. Токсини — головні винуватці більшості захворювань, низького імунітету, тьмяної і сухої шкіри, поганого настрою і апатії. Наш організм влаштований таким чином, що може самостійно позбавлятися від них. Але трапляється і так, що власних ресурсів стає недостатньо, і тоді на допомогу приходить триденний курс «Детокс Лайт» від Shambala Wellness Club. Це та чарівна кнопка, натиснувши на яку, ви перезапустите організм і відновите природні функції по очищенню власного тіла. Приділіть здоров’ю всього 3 дні, адже це того варте! В якості винагороди ви отримаєте хороший обмін речовин, зволожену і здорову шкіру, прекрасне самопочуття і заряд енергії, якого вистачить на декілька місяців.

У складі програми «Детокс Лайт» в Shambala Wellness Club:

  • підготовчі, терапевтичні та відновлювальні процедури аюрведи (105 хвилин в день)
  • триразове аюрведичне харчування, фіточаї
  • користування SPA-зоною (басейн з гідромасажем і протитечією, циркулярний душ, хамам, фінська сауна, відкритий басейн в літній період, соляна кімната)
  • користування тренажерним залом
  • відвідування занять з йоги та пранаями
  • вечірні тематичні заходи

Важливо! Програми даної лінійки проводяться в лікувальному та SPA-блоці. Заїзд на програми – після 14.00, виїзд – до 12.00. Користування басейном дозволяється відвідувачам з 14 років, банною зоною – з 16 років. Проживання оплачується додатково згідно прайс-листу. Важливо!

АДРЕСА

Київська область, Броварський район, с. Рожни, вул. Свободи, 67

ТЕЛЕФОНИ
Call-центр: с 09:00 до 18:00
Час роботи ресепшн: з 9:00 до 21:00
Час роботи ресторану: з 09:00 до 20:00
Час роботи басейну та SPA-зони: з 09:30 до 21:00

КОНТАКТИ

Підписатись на разсилку

Підпишіться, щоб отримувати новини про всі заходи, акції та знижки

Політика конфіденційності
Залишити заявку