Що таке SPA в Києві на березі Десни | Shambala Wellness Club

Що таке SPA?

Відпочинок – це важлива складова нашого життя. Для того, щоб не відчувати вигорання та емоційне спустошення, про яке ми вже говорили раніше потрібно вміти перезавантажуватися та відпочивати. Одним із таких варіантів є спа вихідні Київ та будь-яке інше місто України. Спа центр за містом – це завжди гарний вибір, адже Ви отримуєте можливість побути в тиші, відпочити від шуму авто та взагалі нікуди не поспішати. У нас, в Shamballa Wellness Club є прекрасна програма – SPA-weekend – де Ви зможете отримати задоволення від природи та приємних процедур. Які процедури є в нашому spa під Києвом поговоримо далі та розберемо що таке SPA.

Розшифровка терміну спа

В будь-якому віці та в будь-який час спа-процедури будуть доречними та корисними. Райське задоволення, яке Ви отримаєте зарядить Вас позитивними емоціями та подарують тілу відпочинок. Спа – це наче подарунок для себе та свого тіла, подяка йому за все, що воно робить для нас. Отже, що таке спа? Спа процедури Київ та вся Україна – це комплекс розслаблюючих процедур, які спрямовані на омолодження та відновлення нашого душевного та тілесного стану. Про кожну з процедур в нашому спа Київ поговоримо в цій статті. У терапії використовується обгортання з водоростей та лікувальні трав’яні креми, які позитивно впливають на нашу шкіру. Бананове обгортання дарує приємний аромат та зволожує шкіру.  Медове обгортання дарує шкірі відновлення та допомагає боротися з токсинами. Взагалі спа-пакети – це не просто косметичний догляд – це цілий ритуал, який дозволяє вивести шлаки та токсини з нашого тіла, а також активувати процеси обміну речовин.

SPA-програми в Shamballa Wellness Club

Особливістю нашого комплексу та наших спа-програм є проведення приємних процедур по канонах аюрведи. Розпочнемо з масажів. Про те, що масажі також важливі для нашого організму ми вже з вами говорили. В наших спа-пакетах є різні види масажу, які виконують свої важливі функції на шляху до відновлення та релаксу. В пакеті АНТИСТРЕС ми пропонуємо масаж голови, масаж стоп та аб’янгам Київ.

Масаж голови – це процедура зняття напруги з м’язів голови та шиї, а також очищення енергетичних каналів від негативу та втоми. Якщо зробити масаж голови правильно, то ви відчуєте як в усьому організмі буде поширюватися тепло та спокій. Під час масажу наші спеціалісти використовують теплі масла, які позитивно впливають на наш організм та допомагають позбутися негативу та тривог.

Масаж стоп – це наступний етап спа-насолоди. Під час масажу активуються всі марма-точки, які відповідають за наші внутрішні органи. Тому для профілактики захворювань потрібно проводити такі масажі курсами, чи хоча б іноді відвідувати заміські спа комплекси під Києвом.

Що таке spa з масажем?

У нас також можна спробувати пілінг-масаж, який дбайливо очищає шкіру та наповнює її зволоженням. Наприклад популярним є кокосовий пілінг-масаж, який ефективно бореться з розтяжками та лущеннями. Цукровий пілінг-масаж діє як скраб, який ніжно та дбайливо очищує нашу шкіру.

Королевою наших спа-процедур є сведана або пропарювання у фітобочці сведана. Це процес максимального очищення шкіри та виведення токсинів з організму. Фітопар викликає потіння, завдяки якому все “сміття” з нашого тіла виходить через шкіру. Тому, забронювавши пакет ТОНІЗУЮЧИЙ, ви матимете змогу спробувати цю спа-процедуру.

Пам’ятайте, що після спа-процедур ви отримуєте кращу версію себе і свого тіла. Дана методика завоювала сотні тисяч сердець. Спробувавши один раз, Ви захочете повернутися в наш spa комплекс під Києвом знову і знову.

стежте за нами в Instagram та Facebook!

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook