Що таке його? Користь від практик | Shambala Wellness Club

Що таке йога? Користь від практик

Йога — це філософія душі та тіла, яка має позитивний вплив на наш внутрішній стан, як і будь-яка інша фізична активність. Йога прийшла до нас з індійської культури, та основна мета йоги — це досягнення нірвани. Що таке нірвана? Відповідь проста — це повне поєднання творіння зі своїм творцем, якщо простіше, то поєднання нашого тіла з душею та розумом в одне ціле.

Напрямки йоги

Давайте спочатку розберемося, які є напрямки йоги та яка користь від них для нашого тіла:

  • раджа-йога — королівська йога, шлях медитації. Раджа Йога виділяє важливість медитації для самореалізації та цілеспрямованого прогресу свідомості людини. Цей напрямок наголошує на усвідомленні свого стану розуму, тому раджа йогу ще називають «Психічна Йога» або «Йога Розуму». Практикуючи стан концентрації розуму, людина вчиться заспокоювати свій розум і фокусуватись в одній точці. У момент глибокої концентрації ми звертаємось усередину себе, відкриваючи справжню природу божественного початку.
  • карма-йога — шлях діяння. Карма-йога заснована на вченні «Бхагавадгіти» — священного писання індуїстів на санскриті. Її основний зміст полягає у виконанні приписаних обов’язків (дхарми) без прихильності до плодів праці. В результаті стає можливим здобуття мокші (порятунку) або любові до Бога (бхакті).
  • джняна-йога — шлях знання. Це шлях самоусвідомлення, на якому Ви, за допомогою свого розуму, відрізняєте реальність від ілюзії та усвідомлюєте свою тотожність із Брахманом. Повністю усвідомивши це, Ви досягаєте стадії мокші.
  • бхакті-йога — шлях служіння. Служіння Богові з любов’ю та відданістю. Практика бхакті-йоги рекомендується в ряді священних текстів індуїзму як найлегший і найдієвіший вид йоги.

Філософія йоги

Користь від йоги дуже велика, навіть неосяжна. І це твердження, без перебільшення, є правдивим. Фізична активність завжди була і буде важливою складовою нашого життя. Комусь подобаються кардіотренування, хтось любить бальні танці, а хтось практикувати йогу. Ні для кого не секрет, що ранкова йога — це окремий вид медитації. Ранкова йога направляє нас на шлях істини, заряджає позитивними емоціями, в слід за якими іде продуктивний день, де Ви “встигнете все”. Отже, ми розуміємо, що користь від йоги займає високу нішу в житті людини.

Пранаяма в SHAMBALA WELLNESS CLUB

Дайте відповідь на просте питання: “Навіщо займатись йогою?”. Якщо раптом у Вас цієї відповіді немає, то ми з радістю допоможемо зрозуміти Вам, для чого ж йога потрібна. В нашому найбільшому в Східній Європі проєкті присвяченому розвитку культури аюрведи та здоровому способі життя, ми практикуємо ранкову йогу або пранаяму.

Що таке пранаяма? Це управління життєвою енергією за допомогою правильних дихальних вправ. Дихання у йозі — це основна вправа. Не важливо, яка у Вас розтяжка чи фізична підготовка, головним тут буде навчитися дихати правильно. Мета пранаями — збільшення кількості життєвої енергії — прани.Чи знаєте Ви, що таке прана? Прана — це тонкий вид енергії, який наші органи почуттів не можуть вловити. Але ми можемо усвідомити рух прани з допомогою непрямих ознак. Наприклад, прокинулися вранці — нічого не болить, спали добре, а сил підвестися з ліжка немає. Це пряма ознака низького рівня енергетики. Прокинулися з відчуттям внутрішнього польоту — це прояви нормальної циркуляції прани.

Саме тому, ми Shamballa Wellness Club в наших програмах та акціях практикуємо пранаяму. Додатково, у нас, Ви зможете перезавантажитися та емоційно відпочити. Провести час біля відкритого басейну та скуштувати наше смачне вегетаріанське меню. Ми віримо, що оздоровлення без ліків можливе і ми Вам його гарантуємо.

кнопка для поширення у twitter кнопка для поширення у facebook